13.12.2017. 14:56

Sākotnēji Latvijas kausa finālspēle bija paredzēta jau decembrī, taču tagad šis mačs notiks 6.februārī, piedevām, kā aģentūru LETA informēja LHF preses sekretārs Edgars Gaross, šis mačs norisināsies "Arēnā Rīga".

Divas dienas pirms Latvijas kausa izšķirošās cīņas "Arēnā Rīga" notiks Boba Hārtlija trenētās Latvijas izlases pārbaudes spēle pret Kanādas valstsvienību, un uz šiem abiem mačiem līdz 4.janvārim biļetes tiks tirgotas komplektā, bet pēc tam atsevišķi. Biļetes uz abām cīņām no rītdienas būs iegādājamas "bilesuserviss.lv" un to cena būs sākot no 13 eiro.

"Tā kā šajos datumos mums būs pieejama "Arēna Rīga", tad, uzklausot klubu vēlmes, nolēmām kausa finālu pārcelt uz to. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, klubiem patika spēlēt finālu "Arēnā Rīga"," izmaiņas skaidroja Gaross.

Latvijas kausa fināls hokejā iepriekšējos gados allaž notika "Arēnā Rīga", par ko finālspēļu dalībnieki pauda gandarījumu, jo tā bija vienīgā iespēja vietējiem klubiem oficiālu spēli aizvadīt šajā hallē.

Jau vēstīts, ka Latvijas kausa pusfinālā "Kurbads" tiksies ar "Liepāja"/"Optibet", bet "Mogo" spēlēs pret "Zemgale"/LLU komandu. Šie abi mači norisināsies 27.decembrī, valsts čempioniem liepājniekus uzņemot savā hallē Rumbulā, bet "Mogo" komandai ar Jelgavas vienību tiekoties "Mogo" ledus hallē.

Izmantotie resursi:LETADaugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties