29.01.2014. 14:40
Latvijas karogu jau nākamnedēļ gaidāmajā Soču olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā nesīs Latvijas izlases hokejists Sandis Ozoliņš, noskaidrojies Latvijas olimpiskās izlases saliedēšanas pasākumā.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Viņš 41 gada vecumā būs pieredzējušākais aizsargs visā olimpiskajā hokeja turnīrā.

Iepriekš bija regulāri ierasts, ka Latvijas delegācijas karognesējs tiek izvēlēts jau olimpiskajā ciematā un paziņots neilgi pirms atklāšanas ceremonijas, bet šī tradīcija tika lauzta pirms Londonas olimpiskajām spēlēm, kad vēl Rīgā par karognesēju tika nosaukts pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.

Latvijas karogu Ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā ir nesuši bobslejisti Jānis Ķipurs, Zintis Ekmanis un Sandis Prūsis, kā arī hokejisti Harijs Vītoliņš un Artūrs Irbe, bet iepriekšējā Olimpiādē pirms četriem gadiem Vankūverā šis gods tika uzticēts skeletonistam Martinam Dukuram.

Pašlaik savus karognesējus Olimpiādes atklāšanā jau nosaukušas vairāk nekā 40 valstis, bet lielākās zvaigznes šajā sarakstā ir Itālijai (kamaniņu braucējs Armīns Cīgelers), Francijai (ziemeļu divcīņas sportists Džeisons Lamī-Šapuī), Austrijai (kalnu slēpotājs Benjamins Raihs), Horvātijai (kalnu slēpotājs Ivica Kosteličs), Lihtenšteinai (kalnu slēpotāja Tīna Veirātere) un Slovākijai (hokejists Zdeno Hāra).

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7.februāra līdz 23.februārim.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties