15.01.2017. 15:43
Pasaules kausa sezonas sestais posms kamaniņu sportā svētdien Siguldas trasē noslēdzās ar mājinieku izcīnītu trešo vietu komandu stafetē.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Uzvaru stafetē guva Krievijas izlase, kuras sastāvā bija Tatjana Ivanova, Semjons Pavļičenko, kā arī divnieks Vladislavs Južakovs un Jurijs Prohorovs. Viņi summā par nieka 0,017 sekundēm apsteidza Vāciju.

Tikmēr Latvijas izlase ar Elīzu Cauci, Ināru Kivlenieku, kā arī Oskaru Gudramoviču un Pēteri Kalniņu no uzvarētājiem atpalika par 0,418 sekundēm.

Siguldā divu dienu laikā tika sadalīti septiņi medaļu komplekti, Latvijai tiekot arī pie diviem sudrabiem, kurus abus izcīnīja Gudramoviča un Kalniņa duets. Viņi pie godalgas tika gan divnieku pamatsacensībās, gan arī Sprinta kausā.

Pagājušajā nedēļas nogalē Kēnigszē trasē Latvija izcīnīja piekto vietu, tomēr Eiropas čempionāta ieskaitē guva trešo vietu, pie godalgām tiekot ceturto sezonu pēc kārtas.

Pasaules kausa kopvērtējumā stafetē pēc trim sacīkstēm vadībā ar 231 punktu ir Vācija, kurai ar 215 punktiem seko ASV, bet 210 punkti ir kanādiešiem. Svētdien amerikāņi bija ceturtie, bet Kanāda guva sesto vietu.

Tikmēr Latvija ar 180 punktiem atrodama sestajā pozīcijā.

Sākotnēji šī etapa kalendārā stafetes nebija, tomēr tā kā sezonas trešajā posmā Vistlerā stafeti nebija iespējams aizvadīt, tā pārcelta uz Siguldu.

Tagad pasaules labākajiem sportistiem būs viena brīva nedēļa, bet janvāra beigās Īglsas trasē Austrijā notiks pasaules čempionāts.

Nākamgad Latvijas Kamaniņu sporta federācija Siguldā paralēli Pasaules kausa posmam vēlas organizēt arī Eiropas čempionātu.    Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
    Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
    FTA
    Reģistrēties