22.11.2013. 21:38
Šodien tika aizvadīta pirmā EEVZA čempionāta sacensību diena, kur Ukraina ar 3-0 uzvarēja Azerbaidžānu, Krievijas izlase ar 3-0 pārspēja Igaunijas izlasi, bet Latvija ar 3-0 (25:22, 25:9, 25:14) pārspēja Azerbaidžānas Junioru izlasi.

Turnīra tabulā šobrīd Ukraina ieņem pirmo vietu, Latvija - otro, bet Krievija trešo vietu, kur vietu sadalījumu noteica tikai mazo punktu attiecība. Atklāšanas ceremonija sākās ar klusuma brīdi, pieminot notikušās traģēdijas upurus.

Čempionāta atklāšanā piedalījās Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa un Latvijas Volejbola federācijas valdes sekretārs Almers Ludviks.Bērziņas kundze iepazīstināja klātesošos ar Kuldīgas tradīcijām volejbolā, kā arī pauda gandarījumu, ka šīs sacensības atkal tiek organizētas tieši Kuldīgā. LVF vadītājs A.Ludviks sveica klātesošos Kuldīgā un novēlēja sportisko veiksmi ikvienai komandai.

Pēc Latvijas izlases treneris Jānis Bomiņš atzina, ka kopējā komandas spēle nebija tāda, kādu to būtu gribējies redzēt: "Spēle šodien nebija no tām labākajām, bet uzvara ir un paliek uzvara. Pirmā spēle vienmēr ir kā iesildīšanās pirms pārējām. Šodien bija ļoti daudz savu kļūdu, bet domāju, ka rīt, pret Igauniju būs labāk. Komandai ir laiks, lai labāk noskaņotos."

"Šodien nevar nevienu spēlētāju izcelt un īpaši novērtēt, jo pretinieks bija daudz vājāks par mums un bija grūti parādīt savu spēli. Kādam vēl klāt nāca arī uztraukums, ņemot vērā to, ka šīs bija pirmā čempionāta spēle, un kļūdas radās uz līdzenas vietas," komentēja izlases galvenais treneris Jurijs Deveikus.

J.Devikus novērtēja arī Igaunijas izlases sniegumu pret Krievijas izlasi: "Igauņiem bija ļoti maz savu kļūdu. Viņi kļūdījās tikai servēs un pirmajā setā varbūt bija arī pāris kļūdas uzbrukumā, bet kopumā nospēlēja bez savām kļūdām, tādējādi parādīja, ka arī pret Krievijas izlasi var līdzvērtīgi nospēlēt."

Informāciju sagatavoja:Lilita MitrofanovaLatvijas Volejbola federācijaBoulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties