15.01.2017. 20:13
Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīru Polijas pilsētiņā Spalā Latvijas jaunieši noslēguši ar 0:3 (22:25, 19:25, 17:25) zaudējumu zviedriem, paliekot pēdējā vietā grupā četru komandu konkurencē.

Līdz pirmā seta vidum ritēja līdzīga cīņa, taču tad zviedri ieguva pārsvaru. Vairāk par neizšķirtu 22:22 Latvija šajā seta nepanāca. Otrajā setā jau dominēja zviedri, bet trešo atkal labāk uzsāka latvieši, izvirzoties vadībā ar 8:3, taču tūlīt bija jau 14:10 zviedru labā. Vadību zviedriem izdevās noturēt, svinot pelnītu uzvaru trijos setos un pakāpjoties grupā uz trešo vietu. Latvijai rezultatīvākais ar 8 punktiem bija Vladislavs Blumbergs, bet zviedriem uzvarā 19 punktus ieguldīja Daniels Gruvaevss, kurš arī tika atzīts par mača vērtīgāko spēlētāju.

Dienas pēdējā spēlē starp mājiniekiem un čehiem noskaidrojās pirmo divu vietu sadalījums grupā.