27.07.2014. 17:09
Latvijas puišu orientēšanās komanda svētdien izcīnīja augsto piekto vietu Bulgārijā notikušajās pasaules junioru čempionāta stafetes sacensībās.

Latvijas komandas sastāvā startēja Mikus Puriņš, Alvis Reinsons un Rūdolfs Zērnis, kas no pasaules čempiones Zviedrijas atpalika par divām minūtēm un 12 sekundēm. Savukārt no bronzas latviešus šķīra viena minūte un 59 sekundes.

Latvijas stafetes komandā pēdējo posmu teicami veica Zērnis, kurš no iepriekš ieņemtās 16.vietas spēja pakāpties līdz pat piektajai vietai.

Zīmīgi, ka pēc pirmā posmā, ko veica Puriņš, Latvija bija vien 24.vietā, bet nākamajos divos etapos spēja pakāpties par vairākām pozīcijām.

Tikmēr meiteņu konkurencē Marta Jansona, Līga Valdmane un Sandra Grosberga ierindojās 13.vietā, pasaules čempionēm Zviedrijai piekāpjoties par gandrīz 12 minūtēm.

Jau vēstīts, ka sestdien Zērnis vidējā distancē izcīnīja astoto vietu, kas individuālajās sacensībās bija Latvijas sportistu augstvērtīgākais sasniegums.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana