01.11.2017. 01:36

Latvijas vīriešu florbola valstsvienības galvenais treneris Arto Rīhimeki uz šo nometni izsaucis 28 spēlētājus. Uzaicinājumus saņēmuši divi vārtsargi, seši aizsargi un 20 uzbrucēji. Vislielākā pārstāvniecība šoreiz ir no komandas "Talsu NSS/Krauzers" - pieci spēlētāji. Četri florbolisti izsaukti no čempionvienības "Betsafe/Ulbroka", pa trim - no Cēsu "Lekringa", Stalbes "Pārgaujas" un "Lielvārdes/Fat Pipe", divi - no Kocēnu "Rubenes", bet viens - no Liepājas komandas "Kurši/Ekovalis". Pārējie pieci uzaicināties florbolisti (brāļi Jānis un Andris Rajeckis, Artūrs Jurševskis, Morics Krūmiņš Jakobs Karlsons) spēlē Šveices, Čehijas, Somijas un Zviedrijas līgās.

Latvijas vīriešu izlase gatavojas dalībai pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas turnīram, kas notiks 2018.gadā no 30. janvāra līdz 3. februārim Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Kvalifikācijas turnīra grupā EUR3 latviešu pretinieki būs šveicieši, krievi, itālieši, ungāri un islandieši. Latvijas vīriešu florbola izlase pasaules rangā šobrīd ieņem 7. vietu, Šveices - 3. vietu, Krievijas - 15. vietu, Itālijas - 21. vietu, Ungārijas - 30. vietu, bet Islandes - 32. vietu. Pasaules čempionāta finālturnīram noteikti kvalificēsies pirmo un otro vietu izcīnījušās valstsvienības, bet izlase, kas ieņems trešo vietu - tikai tad, ja tās rezultāti būs labāki, nekā citu grupu tādas pašas vietas ieguvējām. Pasaules čempionāta finālturnīrs notiks 2018.gada decembrī Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

Kocēnos Latvijas izlases kandidātiem ieplānotas sešas treniņnodarbības, kā arī nometnes noslēguma spēle, ko florbolisti aizvadīs savā starpā. Līdz pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīram izlasei paredzētas vēl divas treniņnometnes, kas arī notiks Kocēnu sporta namā.

Latvijas vīriešu izlases kandidāti:

Galvenais treneris: Arto RīhimekiTreneris: Pertu KitehonkaTreneris: Ingus Laiviņš

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties