03.04.2014. 12:58
Latvijas hokeja izlases kandidāti treniņspēlē ar rezultātu 5:2 apspēlēja Rīgas "Dinamo" rezerves, kuras papildināja vairāki pirmās komandas hokejisti. Izlases rindās divus vārtus guva Jānis Straupe, bet pa reizei izcēlās Artūrs Ozoliņš, Miks Lipsbergs un Aleksejs Širokovs. Pretinieku nometnē vārtus guva Vitālijs Pavlovs un Juris Upītis.

Pirmie vārti tika gūti astotajā minūtē, kad izcēlās Latvijas kandidātu pirmais trijnieks. No tuvas distances vārtus guva Artūrs Ozoliņš, kurš bija pirmais pie atlēkušās ripas. Pēc sešām minūtēm Latvijas izlasei izdevās vairākumā dubultot pārsvaru – no vārtu priekšas precīzs bija Jānis Straupe (2:0). Laba iespēja bija arī Edijam Brahmanim, tomēr komandu ar kājsargu glāba Rihards Cimermanis.

Kamēr pirmajā trešdaļā abas vienības spēlēja diezgan haotiski, otrajā periodā skriešanu no viena gala uz otra aizstāja saturīgāka spēle. Šoreiz bīstamākie uzbrukumi gan bija Rīgas "Dinamo", kas atbildēja ar virkni asu pretuzbrukumu. Vispirms 27. minūtē divatā pret vienu izslidoja Roberts Bukarts un Andris Džeriņš, pēdējam trāpot pa vārtu pārlikti. Nākamajā minūtē Rustams Begovs neizmantoja izgājienu viens pret vienu, bet citā epizodē Gunārs Skvorcovs aizmeta garām tālajam vārtu stūrim.

Pašā trešdaļas izskaņā Rīgas "Dinamo" tika pie iespējas izpildīt soda metienu – Džeriņš, izslidojis viens pret vienu, tika neatļauti kavēts, tomēr Edgars Masaļskis spēja atvairīt bullīti.

Informācija tiks papildināta…

Latvijas izlases rīcībā nebija vārtsarga Ervīna Muštukova, kurš ir izmežģījis potīti. Savukārt Rīgas "Dinamo" rindās bija divi čehu uzbrucēji, kuri līdz šim pārstāvēja Čehijas komandu "Orli Znojmo", kas spēlē Austrijas spēcīgākajā līgā. 23 gadus vecais Adams Havlīks šosezon, ieskaitot arī izslēgšanas mačus, 57 spēlēs nopelnīja 59 (20+39) punktus, savukārt Jana Latnera kontā 48 cīņās bija 40 (24+16) punkti.