25.06.2015. 22:27

, LSM.LV - Sports

Raimonds Trifanovs cīņā par vietu finālā bija rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar deviņiem gūtiem vārtiem. Latvijas vārtus visas spēles garumā sargāja Edgars Kukša.

Finālā Latvijas izlases pretinieki piektdien būs Fēru salu handbolisti, kas ceturtdien otrā pusfinālā ar 31:23 pieveica mājinieci Kosovu.

Pusfinālu latvieši iesāka mazliet neveiksmīgāk un 10.minūtē nonāca iedzinējos ar divu vārtu deficītu. Pakāpeniski gan iniciatīva pārgāja Latvijas handbolistu pusē un puslaiku izdevās noslēgt jau ar vienu vārtu pārsvaru (11:10). Veiksmīgi tika iesākts arī otrais puslaiks un tā 5.minūtē Latvija jau sasniedza triju vārtu pārsvaru (14:11). Rezultāta starpība vairs nepieauga, taču urugvajieši būtiski saasināt spēli arī nespēja. Mača izskaņā Latvijas izlase noturēja pārsvaru un vēl spēja to nedaudz palielināt.

Latvijas izlase urugvajiešus iepriekš pieveica arī pēdējā grupas kārtas spēlē, taču ne bez grūtībām (26:24). Ceturtdaļfinālā Latvija uzvarēja Maltu, bet iepriekš veiksmīgi aizvadīja grupas turnīru, apspēlējot arī Bulgāriju un Andoru.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222