21.05.2015. 19:38
Latvijas futbola izlases un Polijas augstākās līgas čempionāta kluba Belastokas Jagiellonia aizsargs Igors Tarasovs nav gribējis sāpināt Varšavas Legia komandas preses sekretāri, trešdien notikušo incidentu vērtē pats futbolists.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Jagiellonia komanda trešdien izbraukumā ar 0:1 piekāpās Legia vienībai. Šajā mačā viesu kluba futbolisti vairākkārt izrādīja neapmierinātību ar galvenā tiesneša lēmumiem, taču emocijas vissakāpinātākās bija kompensācijas laikā, kurā tiesnesis uz Jagiellonia vārtiem nozīmēja 11 metru soda sitienu. To jau cīņas 98.minūtē realizēja Legia portugāļu uzbrucējs Orlandu Braga de Sā.

Tikmēr Tarasovs šajā mačā laukumā devās uz maiņu cīņas 85.minūtē, bet pēc vārtu zaudējuma viņš izpelnījās dzelteno kartīti.

Savas dusmas Latvijas futbolists nespēja valdīt arī, kad cīņa bija noslēgusies, jo uzbrucis Legia komandas preses sekretārei, no visa spēka iesperot pa viņas mikrofonu, kas piederējis televīzijas kanālam Canal +.

Kā intervijā sava pārstāvētā kluba mājaslapā Jagiellonia.pl notikušo komentē Tarasovs, viņš nav vēlējies kādu sāpināt un tas bijis neveiksmīgs atgadījums.

"Pēc fināla svilpes atskanēšanas devāmies diskutēt ar tiesnešiem. Pēc tam devāmies pie atbalstītājiem un gājām prom. Daudzi no komandas spēlētājiem bija dusmīgi. Emociju iespaidā iespēru mikrofonam, kas nelaimīgā kārtā trāpīja pretinieku komandas preses sekretārei Izabellai Kusai. Zinu, ka rīkojos bezatbildīgi un man vajadzēja paturēt emocijas pie sevis. Es negribēju nevienu sāpināt. Tas bija vienkāršs un neveiksmīgs nelaimes gadījums. Šodien par lielu pārsteigumu laikrakstā Sport Review lasīju, ka esmu sieviešu sitējs, kurš mēģinājis nogalināt viņu," incidenta detaļas atklāj aizsargs.

Sākotnēji tika vēstīts, ka sportists pretinieku kluba pārstāvei veltījis vairākus rupjus vārdus, bet Tarasovs to noliedz.

"Pēc incidenta devos pie viņas, lai atvainotos. Kā gan es viņu varētu aizskart, ja neprotu poļu valodu," uzsvēra futbolists.

Tikmēr Polijas mediji vēsta, ka šo gadījumu izmeklēs Polijas Futbola asociācija. Futbolistam par šo atgadījumu draud diskvalifikācija.

Šobrīd Jagiellonia komanda cīnās Polijas čempionāta otrajā fāzē, kur astoņas vadošās vienības cīnās par čempionu titulu. Tarasova pārstāvētais klubs ar 29 punktiem 33 spēlēs pašlaik atrodas trešajā vietā, par četru punktu tiesu atpaliekot no līderes Poznaņas Lech.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties