20.02.2015. 09:16
Latviešu basketboliste Elīna Babkina noslēgusi vienošanos ar Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) vienību Losandželosas "Sparks", kas 2011.gadā izvēlējās viņu draftā.Kā izteicies "Sparks" nesen apstiprinātais galvenais...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Kā izteicies Sparks nesen apstiprinātais galvenais treneris Braiens Eglers, Babkina var spēlēt gan pirmā, gan otrā numura pozīcijā.

Babkina šajā sezonā vēl nav piedalījusies nevienā oficiālā spēlē, bet trešdien viņa no Krievijas vienības Orenburgas Nadežda tika izīrēta spēcīgajai Spānijas komandai Žironas Spar Citylift.

Arī iepriekšējās sezonas pirmo pusi Babkina pavadīja bez kluba, bet decembra beigās pievienojās Horvātijas čempionvienības Zagrebas Novi sastāvam, pēc tam papildinot Nadežda rindas.

Orenburgas kluba galvenais treneris ir Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības galvenais treneris grieķu speciālists Georgs Dikeulaks. Babkinai un Dikeulakam šis bija jau ceturtais kopējais klubs. Baumas liecina, ka trenerim ar spēlētāju ir arī tuvākas attiecības.

Iepriekšējā vasarā Babkina, kura spēlē saspēles vadītājas pozīcijā, bija viena no Latvijas izlases līderēm šī gada Eiropas čempionāta atlases turnīrā. Viņa komandai palīdzēja jau sesto reizi pēc kārtas kvalificēties šīm sacensībām, bet tā kā WNBA sezona risinās vasarā, šoreiz spēlētāja finālturnīrā, visticamāk, nepiedalīsies.

Pašlaik 25 gadus veco Babkinu Sparks 2011.gada WNBA draftā izvēlējās ar 29.numuru.

Tāpat Sparks pēdējā laikā sastāvam piesaistījuši arī serbieti Anu Daboviču un Erinu Filipsu no Austrālijas.

Sparks ir divkārtēja WNBA čempionvienība, bet iepriekšējā sezonā tā sacensību ceturtdaļfinālā ar 0-2 piekāpās Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētajai Fīniksas Mercury komandai, kas vēlāk triumfēja sacensībās.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties