04.09.2014. 08:25
Nākamās nedēļās nogalē, 11.septembrī, Latvijas vīriešu florbola izlase dosies uz treniņnometni Somijā, kur aizvadīs trīs pārbaudes spēles, vienu reizi tiekoties ar Tamperes "SC Classic" (Tampere), kā arī divas reizes spēkojoties ar Kokolas komandu "Nibacos".

Mūsu valstsvienība uz pasaules vicečempionu zemi dosies naktī uz 11.septembri. Jau ierašanās dienā mūsu florbolistiem paredzēta pirmā pārbaudes spēle, kurā viņiem pretī stāsies viens no titulētākajiem Somijas Elites līgas klubiem - "SC Classic". Šis pretinieks Latvijas izlasei ir jau pazīstams – starptautiskajā turnīrā "Latvian Open 2014", kas augusta nogalē notika Valmierā, mūsu valstsvienība tikās ar "SC Classic" un, lielu daļu spēles atrodoties vadībā, tomēr piekāpās ar 8:10. Nākamajās dienās mūsu valstsvienība viesosies Kokolā, kur 12. un 13.septembrī tiksies ar florbola klubu "Nibacos". 12. un 13.septembrī izlasei paredzēti arī treniņi, bet Latvijā florbolisti atgriezīsies svētdien, 14.septembrī.

Valstsvienības treneri uz pārbaudes spēlēm Somijā vedīs 24 spēlētājus – divus vārtsargus, deviņus aizsargus un 13 uzbrucējus. Sastāvā būs arī trīs leģionāri – Somijā spēlējošie Artis Raitums un Morics Krūmiņš, kā arī Mihails Kostusevs, kurš spēlē Šveices klubā. Diemžēl šajā treniņnometnē nevarēs piedalīties vēl divi kandidāti, kurus treneri vēlējās redzēt sastāvā – Aivis Kusiņš (Lielvārde) netiek studiju dēļ, personiski iemeslu dēļ šoreiz izlasei nevarēs palīdzēt arī tās ilggadējais aizsardzības balsts Oskars Fīrmanis (RTU/Inspecta).

Treniņnometne un pārbaudes spēles Somijā ir kārtējais posms, Latvijas izlasei gatavojoties startam pasaules čempionātā, kas 2014.gada decembra pirmajā pusē notiks Zviedrijas pilsētā Gēteborgā. Triju mēnešu laikā, kas atlikuši līdz pasaules čempionātam, valstsvienības kandidātu sastāvā vēl iespējamas ievērojamas izmaiņas.

Nr.p.k. Vārds un Uzvārds P. Klubs
1. Andis Blinds V RTU/Inspecta
2. Anrijs Vents V Cēsu alus/Lekrings
3. Ingus Laiviņš A Cēsu alus/Lekrings
4. Morics Krūmiņš A Nokian KrP (Somija)
5. Gatis Akūlovs A RTU/Inspecta
6. Gatis Liepiņš A FBK Valmiera/ViA
7. Mārtiņš Broks A FBK Valmiera ViA
8. Sandris Virsnītis A Lielvārde
9. Aigars Belasovs A FBK Valmiera/ViA
10. Jānis Rajeckis A Cēsu alus/Lekrings
11. Andris Malkavs A Cēsu alus/Lekrings
12. Ainārs Juškēvičs U Ulbroka/FS Masters
13. Artis Raitums U TPS (Somija)
14. Toms Akmeņlauks U Lielvārde
15. Artis Savins U Lielvārde
16. Atis Blinds U RTU/Inspecta
17. Mārtiņš Rajeckis U Lekrings
18. Mihails Kostusevs U Unihockey Langenthal Aarwangen (Šveice)
19. Atis Stepāns U Rubene
20. Gints Klēģers U Ķekava
21. Aleksandrs Abramovs U Cēsu alus/Lekrings
22. Andris Rajeckis U Cēsu alus/Lekrings
23. Juris Gribusts U Lielvārde
24. Ritvars Bērziņš U Rubene

Galvenais treneris: Īro ParviainensTreneris: Kristians BjorkstensTreneris: Artis MalkavsĀrste: Lilita LazdiņaEkipējuma menedžeris: Oļegs GroševsIzlases menedžere: Maija Zēmele

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties