25.04.2015. 20:19
Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, sestdien "Arēnā Rīga" ar 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā uzveica Slovākijas izlasi.

Spēles rezultātu, otrā perioda beigās atklāja Kaspars Daugaviņš, kurš no laukuma malas ieslidoja zonas centrā un izdarīja neatvairāmu plaukstas metienu. Trešajā periodā Latvijas izlase panāca divu vārtu pārsvaru, kad pēc lieliskas Laura Dārziņa piespēles Kaspars Daugaviņš vēlreiz raidīja ripu pretinieku vārtos. Pamatlaika beigās viesiem izdevās spēles rezultātu izlīdzināt, precīzi bija Ļibors Hudāčeks un Tomašs Surovijs.

Pagarinājumā nevienai no komandām vārtu gūt neizdevās, pēc kā sekoja pēcspēles metienu sērija.

Sēriju ar precīzu metienu atklāja Dārziņš, bet pēc Radislava Deja metiena ripa lidoja garām vārtiem. Diemžēl Bukartam dubultot pārsvaru neizdevās - ripa iestrēga Konrāda kājsargos –, bet Muštukovs palika nepārspēts, atvairot Daņo metienu. Punktu sērijai un spēlei varēja pielikt Daugaviņš, kurš to arī aukstasinīgi paveica, ļaujot Latvijas izlasei otro dienu pēc kārtas triumfēt pār slovākiem.

Latvija-Slovākija 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)Vārti: 35:19 Daugaviņš (Galviņš, Dārziņš) 1:0, 47:09 Daugaviņš (Dārziņš, Sotnieks) 2:0, 52:26 Hudāčeks (Dalago), 58:23 Surovijs (Hudāčeks) 2:2Pēcspēles metieni: Dārziņš 1:0, Dejs 1:0 (garām), Bukarts 1:0 (vārtsargs), Daņo 1:0 (vārtsargs), Daugaviņš 2:0Soda minūtes: 10:10Metieni: 24:31Vārtsargi: Ervīns Muštukovs - Jāns Laco