10.11.2017. 19:55

Latvijas izlases sastāvā uz Francijas pilsētu Seržī devās divi vārtsargi, deviņi aizsargi un 13 uzbrucēji. Pirmajā mačā Latvija ar 7:5 pieveica Baltkrieviju. Divus vārtus iemeta Māris Bičevskis un Rodrigo Ābols, bet pa reizei izcēlās Roberts Bukarts, Rihards Bukarts un Gunārs Skvorcovs.

Mača ievadā jau trešajā minūtē ar precīzu metienu izcēlās Rīgas ''Dinamo'' aizsargs Kristaps Zīle - 1:0. Septītajā minūtē Slovēnija Roka Tičara personā izlīdzināja rezultātu - 1:1. Trešdaļas vidusdaļā Latvija izturēja mazākumu, tādējādi pēc 20 minūtēm tablo vēstīja neizšķirtu.

Otrajā periodā Slovēnijai kliboja disciplīna, kā rezultātā bija daudz noraidījumu, un 30. minūtē otros vārtus mačā guva Zīle - 2:1. Perioda noslēgumā divu vārtu pārsvaru Latvijai sniedza Slovākijas čempionātā spēlējošais aizsargs Artūrs Salija (3:1).

Noslēdzošajās 20 minūtēs komandas savas iespējas izmantot nespēja, izskaņā slovēņi vārtsargu mainīja pret sesto laukuma spēlētāju, un 59 sekundes pirms mača beigām tukšos vārtos ceturto ripu raidīja Frenks Razgals - 4:1. Latvijas vārtos šovakar vietu ieņēma ''Zemgale/LLU'' pārstāvis Rihards Cimermanis, kurš tika galā ar 18 no 19 pretinieku izpildītajiem metieniem pa vārtiem.

Pēdējo spēli šajā pārbaudes turnīrā Latvijas izlase aizvadīs jau rīt, kad pulksten 19:00 uzsāks spēli pret mājinieci Franciju.

Vārtsargi: Rihards Cimermanis (''Zemgale/LLU'') un Ivars Punnenovs ("SCL Tigers", Šveice).Aizsargi: Uvis Jānis Balinskis (Rīgas "Dinamo"), Ralfs Freibergs ("HC Zlin", Čehija), Kristaps Zīle (Rīgas "Dinamo"), Roberts Kaļķis (HK "Rīga"), Eduards Hugo Jansons ("Neftyanik Almetievsk", Krievija), Maksims Ponomarenko ("Timra IK", Zviedrija), Pauls Svars (HK "Rīga") un Artūrs Salija ("HC Nove Zamky", Slovākija).Uzbrucēji: Rodrigo Ābols ("Orebro HK", Zviedrija), Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Frenks Razgals, Oskars Batņa, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs (visi Rīgas "Dinamo"), Roberts Bukarts, Rihards Bukarts (abi "HC Zlin", Čehija), Kirils Galoha (HS "Rīga"), Sandis Zolmanis, Gatis Gricinskis, un Linards Mazurs-Mago ("Aker/Strangnas", Zviedrija).