03.06.2014. 16:05
Latvijas inline hokeja izlase Čehijā notiekošajā pasaules čempionāta pirmajā divīzijā piedzīvojusi savu trešo zaudējumu trijās spēlēs - šoreiz ar 3:6 atzīts Horvātijas pārākums.

Pardubicē notiekošo turnīru Latvijas izlase bija sākusi ar diviem zaudējumiem Slovēnijai un Austrālijai, taču pirms šodienas spēles sadarbībā ar vietējo čehu speciālistu tika iemēģinātas vairākas inline hokeja stratēģijas.

Tas palīdzēja veiksmīgi uzsākt spēli pret Horvātiju, jo Rustams Begovs sestajā minūtē izmantoja vairākumu un panāca 1:0. Pirmajā ceturtdaļā Latvija bija pārāka un spēlēja daudz uzbrūkošāk, taču ceturtdaļas pēdējā minūtē sekoja kritums - horvāti iemeta golu un otro ceturtdaļu sāka ar neizšķirtu 1:1.

Kļūda savā laukuma pusē maksāja arī otros vārtus, taču otrās ceturtdaļas pēdējā minūtē Aleksandrs Fadejevs panāca izlīdzinājumu 2:2. Tiesa, jau pašā trešās ceturtdaļas sākumā tiek zaudētu divi vārti, kas Latvijas izlases spēli salauž. Kārtējā kļūda aizsardzībā noveda arī pie piekto vārtu zaudējuma, un, lai arī Artūram Batrakam izdevās vienus vārtus atgūt, mača beigās zaudējums ar 3:6, kas nozīmē pēdējo vietu grupā.

Tiesa, pirmās divīzijas formāts paredz, ka ceturtdaļfinālā Latvija spēlēs un darīs to pret otras grupas uzvarētāju, kura, visticamāk, būs Austrija.

Latvija-Horvātija 3:6 (1:1, 1:1, 0:3, 1:1)

Vārtos: Renārs Kazānovs (rezervē Kristaps Krūze)1. maiņa - Artjoms Ogordņikovs #7, Arturs Batraks #17, Dmitrijs Šancovojs #96, Aleksandrs Fadejevs #112. maiņa - Rustams Begovs #8, Vladislavs Koniševs #29, Jānis Bullītis #55, Viesturs Cimermanis #773. maiņa Eduards Mitrovs #21, Augusts Valdis Vasiļonoks #33, Pauls Zvirbulis #93, Uldis Bušs #5