09.07.2015. 21:17
Latvijas inline hokeja izlase šodien ar 4:5 piekāpās Argentīnas izlasei un neiekļuva pasaules čempionāta pirmās divīzijas pusfinālā. Tā vietā nāksies cīnīties par palikšanu, rīt mačs pret Bulgāriju.

Pēc trim uzvarām grupu turnīrā Latvijas izlase Oļega Sorokina vadībā bija iekļuvusi ceturtdaļfinālā, kur spēkojās ar otras apakšgrupas pēdējo vietu Argentīnu. Lai arī šī valsts Latvijā populārajā hokejā ir visai eksotiska parādība, inline hokejā Argentīna spēli uzsāka līdzvērtīgi un sodīja Latviju teju par katru pieļauto kļūdu. Mūsējie arī izcēlās ar biežiem noraidījumiem un trešā perioda vidū nokļuva iedzinējos ar 1:4.

Ar vārtu guvumu atzīmējās Aleksandrs Kerčs juniors, taču argentinieši pēc nepilnas minūtes panāca 5:2. Noslēdzošajā ceturtajā periodā Latvijai izdevās divus vārtus atgūt, kad izcēlās Miks Lipsbergs un Artjoms Ogorodņikos, taču arī pēdējās četras aizvadītās minūtes, kurās vārtsargs tika nomainīts ar papildus laukuma spēlētāju, neļāva panākt izlīdzinājumu.

Zaudējusm ceturtdaļfinālā nozīmē izstāšanos cīņas par medaļām un vietu elitē. Nākamā spēle Latvijas izlasei paredzēta jau rīt, kad tiks sākta cīņa par palikšanu un nāksies spēkoties ar Bulgāriju. Bulgāri šodien ceturtdaļfinālā pamanījās zaudēt Horvātijai ar 0:23, bet apakšgrupas spēlē pret Latviju piekāpās 1:18.

Izmantotie resursi:DIVISION I

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana