06.01.2016. 18:05
Viena no “Vega 1/Liepāja” līderēm komandai palīdzēja uzvarēt visās četrās spēlēs, kas liepājniecēm Decembrī vnodrošināja otro vietu Latvijas – Igaunijas līgas pirmā posma noslēguma tabulā. Vidēji spēlē Kristīne laukumā pavadīja 33 minūtes 30 sekundes, guva 20 punktus, izcīnīja 7,5 atlēkušās bumbas, izdarīja 4,8 rezultatīvas piespēles, izprovocēja 3,8 pretinieču pārkāpumus, 3 reizes pārķēra bumbu un sakrāja vidējo lietderības koeficientu 25,8.

Decembris bijis veiksmīgs mēnesis?

Komandai tas bija veiksmīgs, man – ne tikai veiksmīgs, bet arī sāpīgs. Novembra beigās savainoju potīti, taču nebija laika, lai savainojumu izārstētu līdz galam. Komandai bija ļoti svarīgas spēles, negribēju un nevarēju pamest partneres. Laukumā palīdzēja iziet teips un medikamenti. Process bija sāpīgs, bet spēles laikā tam nepievēršu uzmanību. Prieks, ka uzvarējām – gan “TTT Juniores”, gan Igaunijas spēcīgāko komandu “1182 Tallinn”, ar ko punkts punktā cīnījāmies visu maču. Pēc šīs uzvaras bija brīva nedēļa, kas veselībai nāca par labu.

Izskatās, ka tev – dzimušai ventspilniecei – atgriešanās Kurzemē pēc trim “Cēsīs” nospēlētajām sezonām bijis labs karjeras pavērsiens?

Jā, patīkamas sajūtas. Labi apstākļi dzīvei un sportošanai. Tuvāk mājām – brīvdienās nav problēmu aizbraukt uz Ventspili. Arī profesionālā ziņā viss ir kārtībā. Pat labāk, nekā gaidīju. Sākumā bija runa, ka komandā būs galvenokārt tikai jaunās spēlētājas. Taču tagad komandā esam trīs bijušās cēsnieces, jaunās progresē un kopā demonstrējam labu basketbolu. Cīnāmies, neatdodam pretiniecēm ne centimetru. Ceru, tā turpināsim arī otrajā posmā.

Dažā spēlē – arī ar “1182 Tallinn” – esi bijusi laukumā visas 40 minūtes. Kā tiec galā ar tik lielu slodzi?

Jau atsaucoties Liepājas piedāvājumam zināju, ka būs jāspēlē daudz. Protams, nav viegli ne fiziski, ne psiholoģiski, bet - jo vairāk spēlēju, jo labāk jūtos. Mums – trim profesionālēm – jārāda priekšzīme partnerēm, kuras bez basketbola spēlēšanas vēl arī mācās vai strādā.

Kāds ir profesionāļu režīms Liepājas komandā?

Mēs regulāri trenējamies divreiz dienā, bet ir meitenes, kuras tiek tikai uz vienu treniņu. Sākumā bijām četras, diemžēl amerikāņu leģionāre sarāva ceļgala krusteniskās saites. No rītiem vairāk uzmanības veltām individuālajai tehnikai, fiziskajai sagatavotībai.

Skaistā uzvara pār Igaunijas čempionēm diemžēl jau palikusi pagātnē – otrajā posmā pirmais sešnieks cīņu sāks, neņemot līdzi iepriekš izcīnītos punktus. Kā jūtaties otrajā pozīcijā – uzmanieties no sekotājām vai tēmējat vēl augstāk?

Pirmā vieta it kā nav tālu, bet nav noslēpums, ka “TTT Rīga” vienība šogad ir ļoti labi nokomplektēta. Mēs, protams, bez cīņas nepadosimies un ceram, ka arī veiksme nāks talkā. Protams, jāuzmanās arī no konkurentēm, jo spēku samēri ir diezgan līdzīgi un sezonas turpinājumā būs daudz interesantu spēļu.

Un pēc tam?

Ar Liepājas komandu līgums noslēgts līdz šīs sezonas beigām un patlaban nav īstais brīdis domāt un runāt par nākotni. Redzēs, kāda būs sezonas bilance un veselība. Pagaidām galvenais mērķis ir Liepājas komandas sastāvā Latvijas čempionātā finišēt ar medaļām.

Seko un uzzini pirmais:ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties