12.10.2017. 22:34

"Örebro" uzbrucējs Rodrigo Ābols šovakar laukumā pavadīja 5:07 minūtes, uzvarot 66,7% no visiem iemetieniem, kuros latvietis piedalījās. "Örebro" uzvaras pamatā bija veiksmīga spēle pirmajās divās trešdaļās, kurās izdevās uzvarēt attiecīgi ar rezultātu 2:0 un 2:1.

"Örebro" ar pēc astoņām spēlēm iegūtiem 14 punktiem ieņem sesto vietu SHL kopvērtējumā.

Ceturto uzvaru pēdējās piecās Baltkrievijas čempionāta spēlēs svinēja "Gomel", kas ar hokejam neraksturīgo 1:0 mājās nolauza Žlobinas "Metallurg" pretestību.

Mājinieku uzbrucējs Edijs Brahmanis ar rezultativitāti šoreiz neizcēlās, protokolā atzīmējoties ar divu minūšu sodu trešajā periodā, kā arī ar četriem metieniem pa "Metallurg" vārtiem.

"Gomel" ar 11 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem turnīra tabulā ieņem trešo pozīciju.

Visbeidzot aizsarga Eduarda Hugo Jansona Almetjevskas "Neftyanik" viesos divreiz izlaida vienu vārtu pārsvaru, tomēr beigās ar 4:3 bullīšos apspēlēja Kazahstānas vienību Karagandas "Sariyarka".

Latvietis uz laukuma pavadīja 11:42 minūtes, izceļoties ar negatīvu lietderības koeficientu (-1), kā arī ar trīs metieniem pa pretinieku vārtiem.

"Neftyanik" ar 25 punktiem 27 komandu konkurencē ieņem augsto ceturto vietu.

Izmantotie resursi:SHL.seГомель - МеталлургВысшая хоккейная лига - Официальный сайт

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA