14.12.2014. 20:01

, LSM.LV - Sports

Pārliecinošu uzvaru Latvijas hokejisti nodrošināja ar pēdējās 16 minūtēs gūtiem četriem vārtiem, bet pēc divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 1:1.

Latvijai pirmos vārtus turnīrā pirmās trešdaļas vidū guva Mārtiņš Dzierkals, tomēr austrieši līdz pārtraukumam panāca izlīdzinājumu. Otrajā periodā rezultāts nemainījās, savukārt vadību Latvijai pēdējās trešdaļas 5. minūtē atguva Roberts Locāns. Rūdolfs Balcers perioda vidū panāca 3:1, bet vēl pēc piecarpus minūtēm Latvijas rēķinā jau bija pieci vārti. Ar precīziem metieniem izcēlās Edgars Homjakovs un Rodrigo Ābols.

Pasaules čempionāts I divīzijas A grupā risināsies līdz 20. decembrim. Latvijas izlases nākamie pretinieki pirmdien Asiago būs slovēņi, kas ar 1:6 pirmajā spēlē piekāpās Baltkrievijai. Ar baltkrieviem Latvijas juniori spēlēs trešdien, bet ceturtdien gaidīs tikšanās ar mājiniekiem itāliešiem. Pēdējā spēle pret Norvēģiju paredzēta sestdien.

Latvijas Hokeja federācija galvenā trenera Ģirta Ankipāna vadītajai U-20 izlasei izvirzīja uzdevumu izcīnīt grupā pirmo vietu, kas ļautu pēc divu gadu pārtraukuma atgriezties elitē.