10.04.2014. 22:48
Latvijas sieviešu hokeja izlase Ventspilī apspēlēja Ziemeļkoreju (3:1) un izcīnīja ceturto uzvaru četrās spēlēs. Pateicoties izcīnītajiem trim punktiem, Latvija vienu kārtu līdz turnīra beigām garantēja pirmo vietu grupā un atgriešanos IA grupā.

, nra.lv, Sports

Pateicoties Nīderlandes zaudējumam Ungārijai (1:2), Latvijas izlasei jau šovakar bija iespēja nodrošināt pirmo vietu grupā. Latvijas komanda savu iespēju izmantoja perfekti un jau astotajā minūtē izvirzījās vadībā. Pirmo vairākumu spēlē izdevās izmantot Inesei Gecai-Miljonei (1:0). Trešdaļas turpinājumā abas valstsvienības apmainījās nerealizētiem vairākumiem, bet perioda izskaņā Laila Dekmeijere-Trigubova dubultoja pārsvaru (2:0).

Arī otro trešdaļu Latvijas vienībai izdevās sākt ar izmantotu vairākumu – spēles 25. minūtē trīs ripu pārsvaru panāca Sarma Ozmena (3:0). Latvija tika pie vēl četrām iespējām spēlēt vairākumā, bet neviena no tām netika izmantota un 52. minūtē ziemeļkorejietes atguva vienus vārtus - vienādos sastāvos izcēlās Sonboka Ro (1:3). Vairāk vārtus Ziemeļkoreja gan neguva, un Latvija nodrošināja atgriešanos IA grupā, savukārt Ziemeļkorejas liktenis izšķirsies pēdējā kārtā pret tiešo konkurenti Ķīnu.

Latvijas sieviešu izlase turnīru sāka ar uzvarām pār Ungāriju (4:0), Ķīnu (5:1) un Kazahstānu (3:1). Pēdējā cīņa paredzēta parīt, kad Latvija plkst. 20:00 tiksies ar Nīderlandi. Pagājušajā gadā Latvija IA grupā zaudēja visās piecās spēlēs – pret Japānu (0:5), Dāniju (1:6), Slovākiju (2:4), Austriju (2:5) un Norvēģiju (4:7), un palika pēdējā vietā.

Ziemeļkoreja – Latvija 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Vārti: 7:52 Geca-Miljone (Vasiļevska, Koka, vair.) 0:1, 19:40 Dekmeijere-Trigubova (Geca-Miljone) 0:2, 24:36 Ozmena (Kubliņa, vair.) 0:3, 51:28 Ro (Hana) 1:3

Metieni: 26:23

Noraidījumi: 18:38

Vārtsardzes: Hjejona Ri – Evija Tētiņa

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]