18.04.2015. 16:11
Latvijas sieviešu hokeja izlase Francijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas noslēdzošajā mačā sestdien ar 0:8 (0:1, 0:3, 0:4) kapitulēja Austrijas valstsvienībai.Latvijas hokejistes jau kārtu pirms turnīra beigām bija...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Latvijas hokejistes jau kārtu pirms turnīra beigām bija zaudējušas izredzes būt augstāk par pēdējo pozīciju, līdz ar to izkrītot no pirmās divīzijas A grupas.

Noslēdzošajā cīņā austrietēm ar četriem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Anna Meiksnere.

Sacensību pirmajā spēlē latvietes svētdien ar 1:5 piekāpās Čehijai, bet pēc tam otrdien ar 4:5 zaudēja arī Dānijai. Trešdien Latvijas izlase ar 0:7 kapitulēja francūzietēm, savukārt priekšpēdējā spēlē Latvija ar 1:2 piekāpās savām galvenajām konkurentēm par vietas saglabāšanu grupā no Norvēģijas.

Jau pirms noslēdzošās kārtas bija zināms arī tas, ka nākamajā sezonā pasaules čempionāta augstākajā grupā atgriezīsies Čehija, kas pārējām konkurentēm jau bija nenotveramā attālumā.

Nākamajā sezonā Latvija atkal sacentīsies pirmās divīzijas B grupā, kurā spēlēs arī Nīderlande, Ķīna, Ungārija, Itālija un Kazahstāna.Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties