02.04.2015. 22:08

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Vienīgos vārtus Latvijas izlasē guva aizsargs Maksims Širokovs, kam pret spēcīgāka sastāva pretiniekiem otrā perioda beigās izdevās atjaunot neizšķirtu. Širokovu arī atzina par labāko zaudētāju sastāvā.

Abām komandām nesteidzot mesties uzbrukumā, pirmā trešdaļa pagāja piesardzīgā hokejā un asākas situācijas pie vārtiem veidojās, spēlējot nevienādos sastāvos. Katra komanda divreiz spēlēja skaitliskā vairākumā un mājinieki savu otro iespēju izmantoja. Minūti pirms pārtraukuma cīņā pie Ervīna Muštukova vārtiem rezultatīvs bija Arturs Gavruss.

Latvijas izlasei bīstamāki uzbrukumi izdevās otrajā periodā, lai gan aktīvākas spēles epizodes mijās ar rāmāku cīņas ritējumu. Minūti pirms perioda beigām Širokovs zonas vidū saņēma Edija Brahmaņa piespēli no aizvārtes un ar precīzu metienu panāca izlīdzinājumu.

Vadību baltkrievi atguva jau trešā perioda sākumā, kad Ņikita Ustiņenko pēc pretinieku aizsardzības pozicionālas kļūdas netraucēti izslidoja pret Muštukovu un trāpīja vārtu tālajā stūrī. Latvijas izlasei bija nedaudzas iespējas panākt neizšķirtu, tomēr tās palika neizmantotas, tostarp pēc Ginta Meijas metiena pāris minūtes pirms mača beigām.

Latvijas un Baltkrievijas izlašu spēles ir iekļautas Eiropas Izaicinājuma maču sērijā un valstsvienības galvenajam trenerim Aleksandram Beļavskim sniedz iespēju pārbaudīt arī mazāk zināmu hokejistu varēšanu. Izlases sastāvā tika iekļauti pieci valstsvienības debitanti - Kārlis Čukste, Edmunds Augstkalns, Kirils Galoha, Nikolajs Jeļisejevs un Ričards Kondrats. Tiesa, Augstkalnu, Jeļisejevu un Kondratu spēlei ceturtdien nepieteica.

Uz Baltkrieviju neaizbrauca vārtsargs Elvis Merzļikins, Rīgā palikušie aizsargi Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks un Mārtiņš Porejs, uzbrucēji Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts, Gunārs Skvorcovs un Roberts Bukarts. Drīzumā izlasē gaida pievienojamies Mārtiņu Karsumu, Kasparu Daugaviņu un Oskaru Bārtuli.

Pirms došanās uz pasaules čempionātu Čehijā Latvijas izlasei ieplānotas astoņas pārbaudes spēlēs. Pēc atgriešanās no Baltkrievijas nākamās cīņas būs mājās pret Franciju (9. un 10.aprīlī), viesos pret Norvēģiju (17. un 18.aprīlī), kā arī pēdējās spēlēs mājās pret Slovākiju (24. un 25.aprīlī). Arī spēles ar Franciju un Norvēģiju risināsies Eiropas Izaicinājuma tūres ietvaros.

Pasaules čempionāts Čehijā notiks no 1. līdz 17.maijam. Latvijas izlase grupas kārtā Prāgā spēlēs pret Kanādu, Čehiju, Zviedriju, Šveici, Vāciju, Austriju un Franciju. Otrā grupā Ostravā sacentīsies Somija, Krievija, ASV, Slovākija, Norvēģija, Baltkrievija, Slovēnija un Dānija.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties