19.08.2014. 20:07

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Latvijas izlase A grupā Prāgā spēlēs ar Kanādu, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Franciju, Vāciju un Austriju, savukārt B grupā Ostrāvā sacentīsies Somija, Krievija, ASV, Slovākija, Norvēģija, Baltkrievija, Slovēnija un Dānija.

Turnīrā kopumā piedalīsies 16 komandas, kas sadalītas divās grupās pa astoņām izlasēm. Katras grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, kur A un B grupas krustosies. A grupas uzvarētāja spēlēs ar B grupas ceturto vietu, savukārt grupu otrās vietas tiksies ar trešo vietu ieguvējiem.

Grupu turnīru spēles un ceturtdaļfināla mači notiks Prāgā un Ostravā, bet pusfināli, bronzas mačs un cīņa par čempiona titulu norisināsies "O2" arēnā Prāgā.

Latvijas izlase 1. maijā tiksies ar Kanādas valstsvienību, 2. maijā ar mājinieci Čehiju, 4. maijā ar Zviedriju, 6. maijā ar Šveici, 8. maijā ar Vāciju, 9. maijā ar Austriju, 12. augustā ar Franciju.

IIHF ziņo, ka novembrī sāksies biļešu tirdzniecība un cenas būs no septiņu līdz 107 eiro apmērā.

Jau vēstīts, ka jūlijā par Latvijas galveno treneri tika iecelts bijušais valstsvienības spēlētājs Aleksandrs Beļavskis, kurš stāsies Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo "Sabres" galvenā trenera kanādieša Teda Nolana vietā.

Nolana vadībā Latvijas izlase izcīnīja 11. vietu 2014. gada pasaules čempionātā Baltkrievijā, savukārt Soču olimpiskajās spēlēs valstsvienība iekļuva ceturtdaļfinālā, kur piekāpās nākamajai čempionei Kanādai, un noslēdza turnīru 8. vietā.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties