03.07.2014. 13:27

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Maijā pēc Minskā notikušā pasaules čempionāta bija skaidrs, ka izlasi vairs nevadīs Teds Nolans, par kuru spēlētāju atsauksmēs nav dzirdams neviens neapmierinātības pilns vārds. Nolans arī turpmāks trenēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Bufalo "Sabres", bet LHF vēlas, lai pie izlases stūres būtu treneris bez darba līguma kādā klubu komandā.

Vasaras sākumā LHF prezidents Kirovs Lipmans apstiprināja, ka viņa redzeslokā ir Eiropas treneri, bet vēlāk kļuva zināmi arī uzvārdi - bijušais Rīgas "Dinamo" un "Rīga 2000” treneris, slovāks Jūliuss Šuplers un Aleksandrs Beļavskis. Abi pašlaik ir bez darba, tātad atbilstoši federācijas vēlmēm.

Hokeja žurnālists Jānis Matulis kā vienu no Nolana prombūtnes iemesliem pirms Minskas čempionāta un nepiedalīšanos izlases darbā līdz pat pēdējām pārbaudes spēlēm, nosauca 12 000 lielās mēnešalgas neizmaksāšanu. Iespējams, tieši tādēļ tagad nolemts meklēt treneri zināmāku cilvēku vidū, jo viņiem federācijas finanšu plūsmas apsīkums nebūs pārsteigums un līgtā nauda netiks pieprasīta tūlītēji. Tas ir izdevīgi Lipmanam, kuram ne reizi vien gadījies neizpildīt oficiāli parakstītā līgumā noteiktos punktus.

Portāls vesti.lv ziņoja, ka Lipmans jau izlēmis par labu Beļavska kandidatūrai. Diemžēl ar federācijas prezidentu, lai uzzinātu viņa viedokli, sazināties neizdevās.

Baumo, ka Beļavskis nesen bija ieradies Latvijā, lai apspriestu iespējamā līguma nosacījumus, taču esot palūdzis laiku pārdomām. Viņš jau 2004. gadā bija izlases treneru sastāvā, kad palīdzēja Kurtam Lindstrēmam. Pēc tam Beļavskis strādājis Zviedrijā, Krievijā un Baltkrievijā, bet viņa pēdējā darbavieta bija Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) spēlējušais Baltkrievijas klubs Bobruiskas "Dinamo-Šiņik", no kura viņu maijā atlaida.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties