27.12.2015. 20:41
Rīgas Domes kausa izcīņā handbolā šodien Latvijas valstsvienība Olimpiskajā sporta centrā Rīgā ar 29:24 pieveica Ēģiptes izlasi, bet dienas pirmajā mačā Krievijas handbolisti ar 34:24 pārspēja Baltkrieviju.

Rezultatīvākais Latvijas izlases rindās ar septiņiem gūtiem vārtiem bija Dainis Krištopāns, bet sešus vārtus guva Raimonds Trifanovs.

Mača pirmajās 30 minūtēs nevienai no komandām neizdevās iegūt ievērojamu pārsvaru. Pašā spēles sākumā ēģiptieši, kuri gatavojas janvārī paredzētajam Āfrikas čempionātam, izvirzījās vadībā ar 4:2, bet lielāko daļu pirmā puslaika minimāls pārsvars piederēja Latvijas valstsvienībai.

Otrā puslaika sākumā nepilnu sešu minūšu laikā latviešiem izdevās gūt sešus vārtus pēc kārtas – gūto vārtu sēriju ar precīzu metienu sāka Trifanovs, bet noslēdza Jānis Pavlovičs. Lai gan mača beigu daļā Ēģiptes handbolistiem rezultāta starpību izdevās sadeldēt līdz 21:24 un 22:25, tomēr mājinieki prata atkal nostiprināt pārsvaru un svinēja droši uzvaru.

Turnīra pēdējā dienā Latvijas izlases handbolisti pirmdien, jau plkst. 10:00 tiksies ar Krieviju, bet plkst. 12:00 laukumā dosies Ēģiptes un Baltkrievijas izlases.

Latvija – Ēģipte 29:24 (11:10)Latvija: Krištopāns 7, Trifanovs 6, Veršakovs 5, Pavlovičs 3, Dude 3, Kurmēns 3, Kiršteins 1, Kreicbergs 1.Ēģipte: Mohameds 5, el Basiuni 5, el-Ahmars 3, Ramadans 3, Hešams 2, Sanads 2, Sebibs 2, Hasems 1, Amers 1.

V Komanda S U N Z Vārti P
1. Krievija 2 2 0 0 65:48 4
2. Baltkrievija 2 1 0 1 52:60 2
3. Latvija 2 1 0 1 55:52 2
4. Ēģipte 2 0 0 2 48:60 0

Vārtsargi: Edgars Kukša (VfL Frendenbeck, Vācija), Viktors Turkupols (Jūrmalas Sports), Helmuts Tihanovs (Celtnieks Rīga).Kreisā mala: Vitālijs Borisenko (SK Latgols), Nils Kreicbergs (Dobeles Tenax).Kreisie ārējie: Artis Kurmēns (HK Ogre/Miandum), Austris Tuminskis (ASK/LSPA)Saspēles vadītāji: Raimonds Trifanovs (VT Zweibrücken - Saarpfalz, Vācija), Māris Veršakovs (SV Beckdorf, Vācija), Toms Lielais (Dobeles Tenax).Labie ārējie: Dainis Krištopāns (Meshkov Brest, Baltkrievija).Labā mala: Jānis Pavlovičs (Runar, Norvēģija), Artis Laganovskis (HK Ogre/Miandum), Andis Ērmanis (Dobeles Tenax).Līnijas spēlētāji: Ingars Dude (Mulhouse Sud Alsace, Francija), Uldis Lībergs (Jūrmalas Sports), Einārs Kiršteins (HK Herulf, Norvēģija).