03.09.2014. 21:30
Latvijas futbola izlase, kas gatavojas jaunajam atlases ciklam, pārbaudes spēlē savā laukumā pret Armēniju pēc pirmā puslaika atrodas vadībā ar rezultātu 1:0.Latvijas izlasi vadībā spēles 16.minūtē izvirzīja uzbrucējs Valērijs Šabala.Maču...

Latvijas izlasi vadībā spēles 16.minūtē izvirzīja uzbrucējs Valērijs Šabala.

Maču tiešraidē iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Latvijas izlases pamatvārtsarga Andra Vaņina prombūtnes laikā komanda spēli uzsāka ar pieredzējušo Aleksandru Koļinko vārtos, bet uzbrukuma līnijā blakus Artjomam Rudņevam tika izvirzīts Šabala, rezervē tādējādi paliekot Eduardam Višņakovam. Spēles ievadā bumbu pārsvarā kontrolēja viesi, tomēr Latvijas izlase izcēlās ar aktīvu presingu jau pretinieku laukuma pusē, bieži armēņu uzbrukumus apturot jau to sākumā. Cīņas 16.minūtē Latvijas izlasei izdevās teicama saspēle, kad Rudņeva acīgā piespēle ļāva Šabalam no soda laukuma vidus netraucēti sist pa vārtiem, bumbai precīzi ielidojot vārtu tālajā stūrī.

Pāris minūtes pēc gūtajiem vārtiem Latvijas izlase noteica cīņas toni, tomēr Armēnijas izlase pamazām savas pozīcijas atkaroja. Vairākās epizodēs labi darbojās bundeslīgas komandas Dortmundes "Borussia" pussargs Henriks Mhitarjans, tomēr visas briesmas allaž likvidēja mājinieku aizsargi un Koļinko. Darba Latvijas izlases vārtsargam bija daudz, bet vienā no epizodēm viņš teicami glāba komandu no vārtu zaudējuma.

Latvijas izlase puslaika izskaņā izcēlās ar bīstamu Arta Lazdiņa sitienu. Tikmēr bumbu pārliecinoši kontrolēja viesi, tomēr pirmajā puslaikā savu nepanāca.

Ja Latvijas futbola izlase pašlaik FIFA rangā ieņem vien 100.vietu, Armēnija atrodama augstajā 36.pozīcijā.

Latvijas nacionālā futbola izlase savā pastāvēšanas vēsturē iepriekš ar Armēniju spēlējusi tikai vienu reizi, kad 2009.gada 11.februārī Kiprā abas komandas palika bez gūtajiem vārtiem.