14.04.2014. 08:56
Vairākiem Latvijas futbolistiem jau izdevies izjust pozitīvās iespējas, kuras sniedza tiešsaistes futbola portāls Fieldoo.com, kurš sniedz spēlētājiem izdevību pārcelt savu karjeru starptautiskajā telpā un veidot savu ceļu. 2013./14. gada sezonā vairāk kā 500 futbolisti šāda veidā atraduši klubus, un starp tiem ir arī vairāki Latvijā pazīstami futbolisti

Andris Vaņins no Šveices FC Sion, Aleksandrs Vlasovs, Edgars Kārkliņš un Raivis Vītolnieks no Daugavas un Artjoms Osipovs no Skonto ir daži no jaunākajiem lietotājiem, bet ir vairāk nekā 200 dažādus spēlētprasmes un vecuma līmeņus pārstāvoši Latvijas futbolisti, kuri jau izmanto pasaules plašāko tiešsaistes futbola tīklu Fieldoo.com. „Ventspils” spēlētājs Kaspars Dubra par to izsakās šādi: „Savās iepriekšējās pārejās uz citiem klubiem sapratu, kā lietas strādā futbola tirgū, un zinu, ka aģents no Fieldoo man var palīdzēt nākotnē.”

Svarīgi saprast, ka panākumu atslēga neslēpjas gaidīšanā, kad kāds nāks un atklās tevī futbolista talantu, bet gan pašam izmantot visas šī futbola tīkla piedāvātās iespējas. Iesaistītie Latvijas futbolisti to ļoti labi aptver un ir ceļā uz sasniegumiem. Licencētais vācu aģents Olivers Šlegls vienojies par sadarbību ar vairākiem Latvijas jaunatnes izlašu futbolistiem: „Noslēdzu līgumus ar tādiem spēlētājiem kā Iļja Mitrofanovs, Verners Zaļaks un Ralfs Džeriņš, kuri spēlēja U17 izlasēs, taču patiesībā tie bija viņi, kuri atrada manu profilu Fieldoo.com un uzrunāja par karjeras iespējām.”

Šlegls ir pārliecināts, ka visiem trim pieminētajiem futbolistiem būs iespējas pārcelties uz ārzemēm. Vācu aģents Fieldoo.com datubāzē atrada arī Endiju Šlampi un Tomu Mežu no FK „Liepāja”, un tagad viņi kopīgi strādā, lai parūpētos par nākamo soli futbolistu karjerās. Šie nav vienīgie piemēri – vairāki spēlētāji no „Jelgavas” (piemēram, Alekss Gubins) ir atraduši aģentu Fieldoo tīklā un parakstījuši sadarbības līgumus ar vācu aģentūru.

Digitālās tiešsaistes bāzes iespējas izmanto arī Latvijā reģistrēti aģenti kā Edgars Ikstens, Artis Novickis un Mārtiņš Čingulis. Viņi ir lielisks piemērs kā aģenti, kuri laicīgi uztvēruši futbola transfēru virzību uz digitālo pusi.

Fieldoo.com savieno 150 tūkstošus spēlētāju un aģentu, klubu un skautu visā plašajā pasaulē, padarot futbola darījumus vienkāršākus un daudz pieejamākus, un to apstiprina neskaitāmi veiksmes stāsti, kā futbolisti atrod jaunus klubus. Futbolistiem tas ir pieejams bez maksas, un tie var arī pieteikties dažādām aģentu piedāvātajām iespējām, kā, piemēram, pārbaudēm, treniņnometnēm un darījumu iespējām.

Šī tīkla panākumi tikuši pamanīti visprestižākajos sporta medijos visā pasaulē, ieskaitot ESPN un „France Football”, kuri novērtējuši tā nozīmi futbolistu vidū un izcēluši portāla vērtību kā lietderīgam instrumentam transfēru periodos un sezonas gaitā.

Kas interesanti, tad šo tīklu izmanto arī Maradonas, Romario, Rivaldu un Gvardiolas aģents un Lionela Mesi atklājējs Hoseps Marija Mingvella, meklējot jaunus talantus Fieldoo.com. Ar Mingvellas pārbaudījuma palīdzību viņš tīklā atradu jaunu un nevienam nezināmu Argentīnas spēlētāju Hordi Paskālu un atveda viņu uz Spānijas otrās divīzijas klubu „Girona FC”.R & A Jūras Skola, SIA Krāslavas 12-14, Rīga, LV-1003
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties