29.02.2012. 17:30
Neizšķirti šā gada pirmajā pārbaudes spēlē trešdien Turcijas pilsētā Antālijā nospēlēja Latvijas futbola izlase, kas ar rezultātu 0:0 spēkojās ar Kazahstānas valstsvienību.

Resursi

• Starkovs: Ceru, ka jaunais cikls mums būs veiksmīgs
  • Starkovs nosaucis kandidātu sarakstu spēlei ar Kazahstānu

Pirmā puslaika sākumā neliels teritoriālais pārsvars bija Latvijas futbolistiem, tomēr pārspēt pretinieku vārtsargu neizdevās, bet turpinājumā arī Kazahstāna izveidoja pāris uzbrukumus, taču arī tie bija bez rezultatīva noslēguma.

Arī otrajās 45 minūtēs cīņa bija līdzīga un visi notikumi pārsvarā risinājās laukuma vidusdaļā, bet pašā mača izskaņā Kazahstānas izlase veica nelielu ofensīvu, tomēr tā noslēdzās bez gūtajiem vārtiem.

Jāpiebilst, ka kopš mača 21.minūtes Latvijas izlase spēlēja mazākumā, jo sarkano kartīti izpelnījās aizsargs Ritus Krjauklis.

Nākamā pārbaudes cīņa Latvijas valstsvienībai plānota 22. maijā Austrijā, kad būs jātiekas ar Polijas valstsvienību.

Reklāma

Šobrīd FIFA rangā Latvijas izlase ieņem 74.vietu, bet Kazahstāna atrodas 138.pozīcijā.

Latvijas izlase 2014.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā spēkosies vienā apakšgrupā ar Grieķiju, Lihtenšteinu, Lietuvu, Slovākiju, kā arī Bosniju un Hercegovinu.

Latvijas futbola izlases spēlētāju saraksts pārbaudes spēlei ar Kazahstānu:

vārtsargi - Andris Vaņins («Sion», Šveice), Pāvels Doroševs («Gabala», Azerbaidžāna), Germans Māliņš («Skonto»);

aizsargi - Deniss Ivanovs («Baku», Azerbaidžāna), Oskars Kļava (Maskavas apgabala «Himki», Krievija), Kaspars Gorkšs («Reading», Anglija), Ritus Krjauklis («Liepājas metalurgs»), Vitālijs Smirnovs, Vladimirs Bespalovs (abi «Ventspils»);

pussargi - Alans Sineļņikovs, Aleksandrs Fertovs (abi «Skonto»), Aleksejs Višņakovs («Cracovia», Polija), Oļegs Laizāns (bez kluba), Ivans Lukjanovs (Gdaņskas «Lechia», Polija), Andrejs Rubins (Zagatalas «Simurg», Azerbaidžāna), Ritvars Rugins (Mariupoles «Iļičevec», Ukraina), Andrejs Kovaļovs (Daugavpils «Daugava»), Artūrs Zjuzins (Kaļiņingradas «Baltika», Krievija);

uzbrucēji - Andrejs Perepļotkins (Karši «Nasaf», Uzbekistāna), Edgars Gauračs (Krasnojarskas «Jeņisej», Krievija), Artjoms Rudņevs (Poznaņas «Lech», Polija).