29.02.2012. 19:33
Latvijas futbola izlase šī gada pirmajā pārbaudes spēlē trešdien Turcijas pilsētas Antālijas stadionā «Ataturk» cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Kazahstānas valstsvienību.

Pirmā puslaika sākumā neliels teritoriālais pārsvars bija Latvijas futbolistiem, tomēr pārspēt pretinieku vārtsargu neizdevās, bet turpinājumā arī Kazahstāna izveidoja pāris uzbrukumus, taču arī tie bija bez rezultatīva noslēguma.

Arī otrajās 45 minūtēs cīņa bija līdzīga un visi notikumi pārsvarā risinājās laukuma vidusdaļā, bet pašā mača izskaņā Kazahstānas izlase veica nelielu ofensīvu, tomēr tā noslēdzās bez gūtajiem vārtiem.

Jāpiebilst, ka kopš mača 21. minūtes Latvijas izlase spēlēja mazākumā, jo par otro brīdinājumu spēlē no laukuma tika noraidīts aizsargs Ritus Krjauklis.

Uz spēli Latvijas izlases sastāvā devās 21 futbolists. No izsauktajiem kandidātiem Latvijas izlasē iepriekš nebija spēlējis «Skonto» pussargs Alans Sineļņikovs un pussargs Artūrs Zjuzins no Krievijas vienības Kaļiņingradas «Baltika», bet kandidātu vidū traumu dēļ nebija uzbrucēja Māra Verpakovska, kurš ikdienā spēlē Starkova vadītajā Azerbaidžānas komandā «Baku», un pagājušā gada Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas no Krievijas komandas Maskavas CSKA.

Šobrīd FIFA rangā Latvijas izlase ieņem 74. vietu, bet Kazahstāna atrodas 138. pozīcijā.

Nākamā pārbaudes cīņa Latvijas valstsvienībai plānota 22. maijā Austrijā, kad būs jātiekas ar Poliju, kas drīz pēc tam savās mājās sāks dalību Eiropas čempionāta finālturnīrā. Tāpat pirms Pasaules kausa kvalifikācijas cikla sākuma Latvija no 1. līdz 3. jūnijam Igaunijā aizvadīs tradicionālo Baltijas kausa izcīņu, bet 15. augustā izbraukumā pārbaudes mačā sacentīsies ar Melnkalni.

Tweet Materiāls publicēts sadarbībā ar

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430