28.01.2014. 21:31

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pa diviem vārtiem Latvijas izlases labā guva Ingus Laiviņš un Ainārs Juškēvičs, bet pie vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm tika Artis Savins. 

Par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Aigars Belasovs.

Pēc šī mača Latvija trešdien spēkosies ar potenciālo apakšgrupas pastarīti Lihtenšteinu, piektdien - ar Norvēģiju, bet sestdien florbolisti cīnīsies pret Itāliju.

Vēl vienā pirmās spēļu dienas mačā otrdien Itālija ar 8:2 pieveica Lihtenšteinu, bet par Latvijas izlases galveno konkurenti turnīrā tiek uzskatīta Norvēģija. 

Tiesības spēlēt šī gada decembrī paredzētajā pasaules čempionātā, kas norisināsies Zviedrijā, sev garantēs divas labākās komandas un visu četru grupu divas labākās trešo vietu ieguvējas.

Neilgi pirms atlases turnīra sākuma Latvijas valstsvienībā notika izmaiņas spēlētāju sastāvā - apslimušo Jāni Jansonu aizstāja Toms Rīsmanis.

Līdz ar to Latvijas izlasē tagad ir septiņi «Lekrings» spēlētāji, četri nāk no RTU/«Inspecta» komandas, trīs pārstāv «Lielvārdi», bet pa vienam - «Ulbroka»/FS «Masters», «Valmieru»/ViA un Kocēnu «Rubeni». Vēl trīs izlases kandidāti spēlē ārzemēs - Somijā un Šveicē.

Kā ziņots, 2012. gada beigās Latvija pasaules čempionātā apakšgrupas pēdējā mačā sensacionāli pieveica spēcīgo Čehiju, kas ceturtdaļfinālā ļāva izvairīties no tikšanās ar Somiju. Tomēr vēsturi pārrakstīt Latvijai neizdevās, jo cīņā par iekļūšanu pusfinālā tika zaudēts Vācijai un turnīrs noslēgts sestajā vietā.

Latvijas vīriešu florbola izlases dalībnieki pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā:

vārtsargi - Andis Blinds (RTU/«Inspecta»), Anrijs Vents (Cēsu «Lekrings»);

aizsargi - Oskars Fīrmanis, Atis Blinds (abi - RTU/«Inspecta»), Andris Malkavs, Dāvis Vilders, Jānis Rajeckis (visi - Cēsu «Lekrings»), Morics Krūmiņš («Salibandyseura», Somija), Aigars Belasovs («Valmiera»/ViA), Gatis Akūlovs (Kocēnu «Rubene»);

uzbrucēji - Artis Savins, Juris Gribusts, Toms Akmeņlauks (visi - «Lielvārde»), Mārtiņš Rajeckis, Ingus Laiviņš, Toms Rīsmanis (visi - Cēsu «Lekrings»), Ainārs Juškēvičs («Ulbroka»/FS «Masters»), Kārlis Bulāns (RTU/«Inspecta»), Artis Raitums («Salibandyseura»), Mihails Kostusevs (Zumisvaldes «Grunenmatt», Šveice).Sudraba pakavs, jāšanas sporta klubs Sudraba pakavs, jāšanas sporta klubs Šaurītes 1, Krustpils pagasts, Krustpils novads, LV-5120
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties