08.12.2014. 06:56
Latvijas vīriešu florbola izlase Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiekošā pasaules čempionāta noslēdzošajā apakšgrupas mačā šodien tiekas ar Vāciju.Cīņa pret Latvijas izlases principiālo pretinieci sāksies plkst.20. To tiešraidē pārraidīs...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Cīņa pret Latvijas izlases principiālo pretinieci sāksies plkst.20. To tiešraidē pārraidīs Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanāls.

Kā zināms, abas izlases savā starpā tikās pagājušā pasaules čempionāta ceturtdaļfināla mačā, kad Latvija, kontrolējot cīņas gaitu, tomēr piedzīvoja neveiksmi ar 2:4. Vācija vēlāk izcīnīja ceturto vietu, tiekot pie sava augstākā rezultāta vēsturē.

Šī pasaules čempionāta ievadā Latvija sākotnēji ar 2:11 piekāpās turnīra saimniecei Zviedrijai, kas ir pašreizējā pasaules čempione, bet vēlāk ar 1:7 piekāpās pašreizējai pasaules vicečempionei Somijai.

Savukārt Vācija vispirms zaudēja Somijai ar 2:9, bet pēc tam ar 3:13 kapitulēja Zviedrijai.

Līdz ar to, lai Latvija izcīnītu trešo vietu grupā, tai šajā mačā pietiks ar neizšķirtu.

Pirmo reizi arī vīriešu čempionātā tiek izmantota tā pati izspēles sistēma, kuru pielietoja jau iepriekšējā sieviešu čempionātā, - 16 komandas grupās sadalītas, ņemot vērā pasaules rangu. Pēc grupu turnīra A un B apakšgrupu divas labākās komandas uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet pārējām izlasēm būs jāaizvada astotdaļfināla spēles ar C un D grupas pirmo divu vietu ieguvējām.

Pirms čempionāta Latvijas Florbola savienība izteicās, ka būs apmierināta, ja izlase spēs iekļūt šī turnīra labāko komandu pieciniekā.

Tikai dienu pirms čempionāta atklāšanas spēlēm bija pārdotas jau gandrīz 110 000 biļešu.

Sacensību mači notiks līdz 14.decembrim, bet jau tagad skaidrs, ka tas kļūs par visu laiku apmeklētāko čempionātu, jo pārspēts 2008.gadā sasniegtais Čehijas rezultāts, kad tika pārdotas 104 018 biļetes.

Gatavojoties pasaules čempionātam, oktobra beigās un novembra sākumā Latvijas izlase Valmierā triumfēja Četru nāciju pārbaudes turnīrā, apspēlējot Igauniju, Vāciju un Dāniju.Dobeles Sporta klubu apvienība "Reķi", Dobeles p., Dobeles n., LV-3701
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties