09.12.2013. 07:18
Latvijas sieviešu florbola izlase Čehijā notiekošā pasaules čempionāta otrajā mačā svētdien ar rezultātu 0:7 (0:5, 0:1, 0:1) kapitulēja Norvēģijai.Kaut abu komandu spēku samēri tika uzskatīti par līdzvērtīgiem, maču norvēģietes iesāka...

Kaut abu komandu spēku samēri tika uzskatīti par līdzvērtīgiem, maču norvēģietes iesāka ievērojami aktīvāk un jau pirmajās četrās minūtēs panāca 3:0 savā labā. Kaut turpinājumā spēle nedaudz izlīdzinājās, līdz pirmās trešdaļas beigām Norvēģija jau panāca 5:0, bet Latvija nespēja izpildīt kaut vienu nopietnu metienu pa pretinieču vārtiem.

Otrajā trešdaļā Latvijas izlase jūtami aktivizējās, tomēr neviens no metieniem tā arī nesasniedza mērķi un trešdaļas beigu daļā jau Norvēģijai izdevās realizēt vairākumu, panākot 6:0. Trešajā spēles daļā mačs ritēja brīvāk, abas komandas aktīvi uzbruka, tomēr atkal vienīgos vārtus guva tieši norvēģietes. Cīņas gaitā Norvēģija pa vārtiem izdarīja divreiz vairāk metienu nekā Latvija.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta Aija Kuncīte, kura laukumā pavadīja 15 minūtes un 40 sekundes, izpildot divus metienus un tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Kā ziņots, čempionāta pirmajā mačā pirmdien Latvija ar 1:6 zaudēja potenciālajai B apakšgrupas favorītei Šveicei.

Tāpat pirmajā kārtā Čehija ar 6:1 sagrāva Norvēģiju, bet svētdien Šveice ar 2:1 pieveica Čehiju.

Pirmā posma noslēdzošajā spēlē Latvijas vienība pirmdien plkst.21 tiksies ar Čehiju. Tiešraide LTV7 kanālā.

Pasaules rangā Latvijas izlase pašlaik ieņem sesto vietu, Šveice atrodas trešajā pozīcijā, Čehija ir ceturtā, bet Norvēģija seko piektajā pozīcijā.

Šajā čempionātā ir jauna izspēles kārtība, kas tika ņemta vērā jau izlozes laikā. A un B apakšgrupās ielozētas tās astoņas valstsvienības, kas pasaules rangā ieņem astoņas augstākās vietas, bet C un D apakšgrupās - pēc ranga nākamās astoņas izlases.

Pēc grupu turnīra A un B grupu divas labākās izlases uzreiz iekļūs ceturtdaļfinālā, bet A un B grupu trešo un ceturto vietu ieguvējas astotdaļfinālā spēlēs ar C un D grupu divām labākajām komandām par atlikušajām četrām vietām ceturtdaļfinālā. Ja Latvijai būs jāstartē astotdaļfinālā, tā, visticamāk, tiksies ar Austrāliju vai Slovākiju.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa