09.12.2013. 23:26
Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta apakšgrupas pēdējā mačā pirmdien ar rezultātu 1:12 (0:7, 1:2, 0:3) kapitulēja sacensību mājiniecēm no Čehijas.Trešo maču pēc kārtas Latvijas izlase sāka neveiksmīgi un jau pirmajā...

Trešo maču pēc kārtas Latvijas izlase sāka neveiksmīgi un jau pirmajā minūtē čehietes realizēja soda metienu, kas tika piešķirts pēc Evelīnas Garbares spēles vārtsarga laukumā. Septītajā minūtē Latvija jau zaudēja ar 0:3, bet kopā pirmajā trešdaļā mājinieces guva septiņus vārtus. Arī atlikušajā laikā Čehijai piederēja iniciatīva, kas deva pārliecinošu uzvaru.

Vienīgie vārti Latvijai tika gūti otrās trešdaļas pēdējā minūtē, kad Čehijas florboliste nejauši ieraidīja bumbiņu savos vārtos.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta Luīze Biļinska.

Vēl vienā B grupas trešās kārtas mačā pirmdien Šveice ar 6:3 pieveica Norvēģiju.

Līdz ar to uzvaru grupā ar sešiem punktiem trijos mačos izcīnīja Šveice, otrā ar četriem punktiem bija Čehija, trešajā vietā palika Norvēģija, kas tika pie diviem punktiem, bet Latvija zaudēja visos trijos mačos.

Kā ziņots, pirmajā mačā sestdien Latvija ar 1:6 zaudēja grupas favorītei Šveicei, bet dienu vēlāk ar 0:7 kapitulēja Norvēģijai.

Līdz ar to sacensību turpinājumā Latvijas izlase otrdien astotdaļfinālā tieksies ar C grupā uzvarējušo Slovākiju. Savukārt, ja Latvija sasniegs ceturtdaļfinālu, tajā spēkosies ar pasaules spēcīgāko vienību Zviedriju.