05.02.2015. 21:40
Šovakar Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, Latvijas dāmu florbola izlase pasaules čempionāta atlases spēlē cīnījās neizšķirti ar Dānijas komandu (3:3).

Jau trešajā minūtē Gunita Kārkliņa atklāja spēles rezultātu, izvirzot vadībā mājinieces, taču turpinājumā vārtu gūšana tik raiti vairs nesekmējās. Pirmajā trešdaļā latvietes vairs nepārspēja Dānijas vārtsardzi Kamillu Bjerregārdu, tikmēr Sesīlija Di Nardo 39 sekundes līdz trešdaļas beigām izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas vidū latvietes vēlreiz izvirzījās vadībā, taču Dānija atkal panāca izlīdzinājumu. Arī otrajā periodā dānietes guva vārtus pēdējā perioda minūtē, bet pirms izšķirošajām 20 minūtēm Latvija atradās iedzinējos ar 2:3.

Trešajā periodā latvietes prata izlīdzināt rezultātu, bet mača pēdējās minūtēs, neskatoties uz lielo spiedienu uz Bjerregārdas vārtiem, nespēja izraut uzvaru. Mačs noslēdzās ar neizšķirtu 3:3.

Latvija - Dānija 3:3 (1:1, 1:2, 1:0)Vārti: 2:48 Kārkliņa (Klabere) 1:0, 19:21 Di Nardo (Vistisena) 1:1, 29:11 Garklāva (Biļinska) 2:1, 31:59 Kristofersena (Di Nardo) 2:2, 39:25 Vistisena (Kristofersena) 2:3, 48:23 Bērziņa (Ametere) 3:3.Metieni: 26:24.Soda minūtes: 2:0.Vārtsardzes: Jana Filipsone – Kamilla Bjerregārda.