08.12.2014. 21:59

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājiem vārtus guva Ainārs Juškēvičs, Artūrs Jurševskis, Artis Savins, Ingus Laiviņš un Aleksandrs Abramovs. Ar minimālu vienu vārtu pārsvaru pirmo trešdaļu noslēdza vācieši, taču pēc pārtraukuma Latvija panāca izlīdzinājumu un divreiz izvirzījās vadībā. Pēdējā periodā Laiviņš dubultoja Latvijas florbolistu pārsvaru un panāca 4:2. Lai gan Vācijas izlase rezultāta starpību vēl samazināja, Abramovs priekšpēdējā minūtē nostiprināja uzvaru ar piektajiem vārtiem.

Latvijas izlase revanšējās Vācijai par zaudējumu iepriekšējā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Izslēgšanas turnīru Latvija sāks trešdien pret rangā vājākās D grupas otro komandu, kas, visticamāk, būs Kanāda. Galvenā trenera Īro Parviainena vadītā Latvijas izlase A grupā pirmajās divās spēlēs piekāpās pašreizējiem čempioniem zviedriem (2:11) un vicečempioniem somiem (1:7).

Grupas divas labākās komandas pēc apļa izspēles uzreiz tika ceturtdaļfinālā, bet abas pārējās izlases par vietu astoņniekā aizvadīs izslēgšanas spēles pret rangā zemākas grupas pirmo divu vietu ieguvējiem. Čempionātā 16 komandas ir sadalītas četrās grupās un divos līmeņos. Astoņas spēcīgākās izlases iekļautas A un B grupā, bet pārējās komandas spēlē rangā zemākajās C un D grupās. 

Pasaules čempionāts Zviedrijā beigsies svētdien. Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties