02.06.2015. 19:36

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rīgas "Dinamo" vadība, kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis joprojām nav skaidri paziņojis par komandas spēlēšanu vai nespēlēšanu KHL 2015./16.gada sezonā, ne arī par to, kurš būs galvenais treneris, kamēr citas komandas jau publicējušas pirmssezonas plānus, slēgušas līgumus ar jauniem spēlētājiem un veikušas citas ierastas darbības, gatavojoties jaunajai sezonai.

LDZ kausa izcīņa ir notikusi sešas reizes. 2014.gadā kausu ieguva "Ak Bars", kas finālā uzvarēja "Dinamo", kas zaudēja finālā arī 2013.gadā Sanktpēterburgas SKA. Rīgas "Dinamo" kausu savā īpašumā ieguva 2009. un 2012.gadā, bet 2010. un 2011.gadā triumfēja Jaroslavļas "Lokomotiv".

KHL regulāro čempionātu paredzēts sākt 25.augustā.

Rīgas "Dinamo" saglabājusi tiesības uz pieciem hokejistiem, kas atradās ierobežoti brīvo aģentu statusā. Tie ir Miks Indrašis, Andris Džeriņš, Kaspars Saulietis un Oskars Cibuļskis, kuri nav pieņēmuši kluba kvalifikācijas līgumus, taču nav saņēmuši piedāvājumus arī no citiem KHL klubiem, savukārt Māris Bičevskis ir pieņēmis Rīgas "Dinamo" kvalifikācijas līgumu.

Spēlētāji, ar kuriem turpinās līgumi, ir vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, aizsargi Krišjānis Rēdlihs, uzbrucēji Lauris Dārziņš, Roberts Bukarts, Rodrigo Ābols un Broks Troters.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties