21.05.2015. 13:39
Latvijas pludmales volejbola pāris Haralds Regža un Armands Āboliņš ceturtdien ar uzvaru sāka Jūrmalā notiekošās Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters posma kvalifikācijas sacensības.Ar 12.numuru izliktie pagājušā gada...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Ar 12.numuru izliktie pagājušā gada Jūrmalas turnīra finālisti Regža/Āboliņš pirmās kārtas mačā ar 2-0 (21:15, 21:13) apspēlēja dāņus Lioru Korenu un Jakobu Stormliju, kam bija piešķirts 21.numurs.

Kvalifikācijas turnīra izšķirošajā - otrajā - kārtā Latvijas duets cīnās ar beļģiem Drīsu Kokelkorenu un Tomu van Valli, kam piešķirts 28.numurs.

Savukārt vēlāk zaudējumu piedzīvoja ar 22.numuru izliktais Latvijas duets Viktors Koržeņevičs/Toms Šmēdiņš, kar ar 0-2 (15:21, 17:21) piekāpās Janam Dumekam un Robertam Kufam no Čehijas, kuriem atlases turnīrā piešķirts 11.numurs.

Ceturtdienas un piektdienas cīņas Jūrmalā iespējams apmeklēt bez maksas.

Lai iekļūtu pamatsacensībās, pāriem jāpārvar divas kvalifikācijas kārtas.

T.Šmēdiņš ar Koržeņeviču kvalifikācijas turnīrā iekļuva pēc tam, kad valstu kvotas cīņā trešdien ar 2-0 (21:16, 21:19) pieveica Rihardu Finsteru un Edgaru Toču.

Pēc tam piektdien notiks apakšgrupu spēles, bet izslēgšanas cīņas tiks aizvadītas sestdien un svētdien.

Tikmēr pamatturnīrā Latviju pārstāvēs vismaz trīs pāri - Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs un Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns.

Pamatturnīrā kopumā piedalīsies 24 pāri. Pārējie dueti iespēju cīnīties pamatturnīrā iegūs kvalifikācijas sacensībās, kur startēs 32 komandas.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties