03.01.2014. 12:39
Latvijas hokeja čempionāta līderis Ogres "Kurbads" savā mājaslapā paziņojis par aizsarga Renāra Valtera pievienošanos komandai. 28 gadus vecais hokejists pagājušajā sezonā "SMScredit.lv" rindās kļuva par Latvijas čempionu.

Renārs Valters savulaik ir spēlējis dažādās Latvijas jauniešu izlasēs un klubu līmenī pārstāvējis vienu no kādreizējiem Latvijas stiprākajiem klubiem "Rīgu 2000". Savukārt pagājušajā sezonā viņš pārstāvēja "SMScredit.lv, kas kļuva par regulārās sezonas uzvarētāju un vēlāk, finālsērijā pieveicot "Junioru", izcīnīja arī zelta godalgas.

Valters aizvadītajā regulārajā sezonā piedalījās 22 mačos, guva septiņus vārtus, izdarīja 13 rezultatīvas piespēles un nopelnīja 24 soda minūtes. Savukārt izslēgšanas spēlēs Valters laukumā izgāja piecos mačos, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja divas soda minūtes.

Ogres "Kurbads" šosezon 19 spēlēs ir izcīnījis 45 punktus un Latvijas čempionātā ieņem pirmo vietu. Otrajā pozīcijā atrodas "Rīga"/"Prizma", kas 18 spēlēs ir tikusi pie 32 punktiem. "Kurbads" ar 113 vārtiem (vārtu bilance 113:55) joprojām ir vienīgā komanda, kas sasniegusi simta robežu – ogrēniešiem seko piektajā vietā esošā "Ozolnieki"/"Monarch", kas 18 spēlēs ir guvusi 82 vārtus (82:81).

Pēc nelielās pauzes čempionātā nākamo spēli "Kurbads" aizvadīs rīt, kad Piņķos viesosies pie "Dinamo Juniora". Kā vēsta "Kurbada" mājaslapa, Valters acīmredzot laukumā dosies jau rīt. Pašreizējam Latvijas čempionam ir piešķirts krekls ar desmito numuru.

Izmantotie resursi:Hokejs - KurbadsOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties