26.08.2016. 18:15
Igaunijas galvaspilsētā Tallinā sācies "Tallink Floorball" turnīrs ar ļoti spēcīgu komandu sastāvu. Turnīra ievadā Latvijas čempionvienība "Lielvārde" ar rezultātu 4:5 piekāpās "LaSB" no Somijas.

Pašlaik tieši Tallinas turnīra organizatoriem izdodas sapulcināt spēcīgāko dalībnieku sastāvu no visiem Baltijā rīkotajiem florbola turnīriem. Tradicionāli uz sacensībām tiek aicināti arī Latvijas čempioni, šajā gadījumā – "Lielvārdes" florbolisti.

Pirmajā spēlē "Lielvārdes" florbolistiem pretim stājās Somijas Elites divīzijas klubs "LaSB", taču tas netraucēja latviešiem jau otrajā minūtē izvirzīties vadībā, kad pa labo malu pretuzbrukumu sekmīgi noslēdza Mikus Valpēters. Turpinājumā somi atbildēja ar diviem ātriem vārtu guvumiem, uz kuriem "Lielvārde" atbildēja ar Aivja Kusiņa precīzo metienu, kurš izmantoja lielisku Toma Akmeņlauka diagonālo piespēli. Otrajā trešdaļā latvieši rupji kļūdījās savā vārtu tuvumā, zaudējot bumbiņu, kas noveda pie vārtu zaudējuma, bet brīdi vēlāk sāncenši realizēja arī skaitlisko vairākumu, kamēr Valpēteram neizdevās gūt vārtus ar soda metienu. Trešajā periodā Toms Akmeņlauks vairākumā sadeldēja rezultātu līdz minimuma, bet sāncenši drīz vien atkal bija precīzi, atjaunojot divu vārtu pārsvaru. Vien pašās spēles beigās izdevās sagaidīt arī sāncenšu kļūdu, kad Mikus Valpēters pie pretinieku vārtiem atņēma sāncenšiem bumbiņu un raidīja to vārtos, 4:5. Izglābt spēli gan neizdevās un turnīru jāsāk ar zaudējumu.

Sestdien "Lielvārde" pulksten 13:00 sacentīsies ar "FBC Turku", bet vēlāk vakarā gaidāma spēkošanās arī ar Igaunijas valstsvienību.