11.10.2016. 22:19

Pirmo ripu rīdzinieku vārtos "Liepāja" iemeta sestajā minūtē, kad rezultātu atklāja Māris Diļevka (1:0), un nākamo septiņu minūšu laikā kurzemnieki iemeta vēl četras ripas (5:0). "Pārdaugava" jau 13. minūtē veica vārtsargu maiņu, Nila Grīnfogela vietā sūtot Kasparu Dzierkalu, kurš pirmoreiz tika pārspēts pēc divarpus minūtēm (0:6).

Otrajā trešdaļā "Liepāja" pievienoja vēl piecas ripas (11:0), bet 54. minūtē Kārlis Ozoliņš panāca arī 15:0 viesu labā. "Pārdaugava" goda vārtus guva minūti un četras sekundes līdz beigām, kad pēc Nika Sanda Voiseščuka piespēles izcēlās Didzis Ruģelis (1:15).

Rezultatīvākais laukumā bija Martins Lavrovs, kurš guva divus vārtus un izdarīja četras rezultatīvas piespēles. Pie četriem punktiem tika Diļevka (3+1) un Ozoliņš (2+2), bet pie trim – Iļja Žučkovs (2+1) un aizsargs Imants Ļeščovs (0+3).

Līdz šim pārliecinošākā uzvara šosezon bija "Mogo" panākums pār "Pārdaugavu" (14:1), bet liepājnieku pārliecinošākā uzvara bija ar 9:1 – gan pret "Prizmu", gan "Rīgu".

Izmantotie resursi:LHF | Sākums