23.01.2017. 14:41

Lielajā meistaru klasē (LMK) otrā un pirmā vieta finālbraucienos posma summā uzvaru nodrošināja Didža Gorbenko un Oskara Dzirkaļa duetam, kamēr ar tādu pašu punktu skaitu, uzvarot pirmajā braucienā, otro vietu posmā nodrošināja Raivis Eikmanis un Kārlis Kalējs. Trešo vietu ieņēma Artūrs Brencis un Pēteris Līkums.

Mazajā meistaru klasē (MMK) abos braucienos uzvarēja un posmā triumfēja Artūrs Brencis un Pēteris Līkums. Otro vietu Stāmerienā izcīnīja Ivo Ģērmanis un Reinis Purvēns, bet trešie bija Kārlis Bitītis un Mārtiņš Devenis.

Vairākām skijoringa klasēm notika kopīgi braucieni, bet uzvarētāji tika vērtēti atsevišķi. Lielajā tautas klasē (LTK) ātrākie bija Roberts Zolmanis un Oskars Valpēters, kamēr Mazajā tautas klasē (MTK) pirmo vietu izcīnīja Raivis Zolmanis un Klāvs Miķelsons. Retro tautas klasē (RTK) par uzvarētājiem kļuva Dainis Gailis un Jānis Brengmanis, Vecmeistaru klasē pirmajā vietā Valdis Kupčs un Oskars Dzirkalis, bet klasē 85 pirmajā vietā Emīls Tilaks un Elmārs Tilaks.

Paralēli risinājās arī ziemas motokross. Krosā ar radzēm MX1 klasē uzvara Dāvim Kurmim, kurš posmā aiz sevis atstāja spīdvejistus Grigoriju Lagutu un Ķastu Puodžuku, bet MX1 klasē divu braucienu summā ātrākais bija Valters Logins, aiz kura palika Dmitrijs Goršanovs un Ivo Benedikts Skabs.

Krosā bez radzēm MX1 klasē triumfs Didzim Gorbenko, otrā vieta Raivim Eikmanim, bet trešā - Andrim Štendenbergam, kamēr MX2 klasē pirmo trijnieku iekaroja Kārlis Bitītis, Arvis Grāmatnieks un Raivis Zālītis.

Kvadriciklu klasē Q Open abos braucienos pārāks par konkurentiem bija veterāns Agris Neija, bet pirmo trijnieku noslēdza Aleksejs Kuzmins un Valērijs Kuzmins. ATV kategorijā uzvara Ritvaram Ramim, kurš pārspēja Stefanu Borozkinu un Jāni Bauni.

Pārējās ziemas motokrosa klasēs uzvarēja Kārlis Neija (Q 100), Roberts Purmalis (Q 50), Patriks Nuka (Q Juniori), Artjoms Juhno (MX85) un Valters Grūbe (MX65).

Visi rezultāti: https://speedhive.mylaps.com/en/Eve...

Izmantotie resursi:Jaunumi « Sākums - AutoEuroget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties