28.07.2015. 10:49
Sestdien, 1. augustā un svētdien, 2. augustā, Rīgas centrā pie Brīvības pieminekļa notiks ceturtais Latvijas čempionāts 3x3 basketbolā, kas iekļauts tradicionālajā FIBA EuroTour kalendārā, kā arī Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīrs meiteņu un puišu komandām. Līdz trešdienas vakaram turpinās pieteikšanās PRO grupā (pārējās astoņās grupās tā jau ir noslēgusies). Šobrīd līdzdalību apstiprinājušas 136 komandas no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, un Zviedrijas. 

Sestdien, 1. augustā, spēlēs U13 grupas meitenes un puiši, U15 grupas meitenes un puiši, kā arī Tautas klase.

Svētdien, 2. augustā, spēlēs U11 un U17 grupas puiši, kā arī sieviešu komandas. Svētdien sacensības norisināsies arī PRO grupā, kuras dalībnieki sacentīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz starptautisko turnīru “Lugano Challanger” 8. augustā (ceļš un dzīvošanas izdevumi apmaksāti).

Katras grupas pirmās trīs vietas saņems diplomus un medaļas, kā arī balvas no atbalstītājiem. Katrs dalībnieks, reģistrējoties spēļu dienā, saņems 3x3 reversos spēļu kreklus (ar tiem jāspēlē visās turnīra spēles), ūdeni un ielūgumu uz kādu Eiropas čempionāta spēlēm “Arēnā Rīga”.

Pasākuma laikā notiks arī dažādi konkursi un gaidāma interesanta izklaides programma skatītājiem.

Reģistrācija sacensībām un spēļu laiki

Reģistrācija sacensībām sākas katras grupas spēļu dienā no 9:00. Pirmās spēles sākas 10:00.

Dalībniekiem uz reģistrāciju ir jāierodas ne vēlāk kā 30 minūtes pirms komandas pirmā mača.

Katra komanda savu pirmo spēļu laiku varēs uzzināt Latvijas Basketbola savienības mājaslapā (basket.lv) sākot ar ceturtdienu.

Seko un uzzini pirmais:Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties