18.04.2015. 21:16
Latvijas volejbola čempionātā dāmām šodien tika aizvadītas otrās spēles gan finālsērijā par titulu, gan bronzas sērijā. Pirmajās sēriju spēlēs zaudējušās komandas šodien prata revanšēties savām pāridarītājām, un abās sērijās viss izšķirsies trešajos mačos Jelgavā un Rīgā.

Jau vēstīts, ka finālsērijas pirmajā spēlē Latvijas šī brīža čempiones „Jelgava/LU” visai viegli apspēlēja „Zeltaleja” komandu (3:0), kas lika domāt, ka šī sērija šodien noslēgsies ar loģisku jelgavnieču triumfu, taču nekā. Ilmāra Pūliņa trenētā „Zeltaleja” komanda šodien pretiniecēm atdeva tikai vienu setu, uzvarot mačā ar 3:1. Uzvarētāju rindās 24 punktus šodien guva Enija Bidzāne, bet 19 un 14 katra pievienoja attiecīgi Eva Deisa un Inga Vētra. Jelgavnieču rindās tikmēr veiksmīgākās bija Ance Auziņa un Inese Jursone, kurām katrai pa 16 gūtiem punktiem.

Izšķirošā sērijas spēle rīt risināsies Jelgavas Sporta hallē plkst. 11:00. Tiešraidē to varēs vērot arī portālā Sportacentrs.com.

Trešā spēle būs nepieciešama arī bronzas sērijā, kur „Babīte” šodien prata revanšēties „RSU/MVS” volejbolistēm par neveiksmi pirmajā cīņā. Arī šodien spēle noslēdzās četros setos, bet uzvaru, atšķirībā no pirmā mača svinēja „Babītes” komanda – 3:1. Uzvarētāju sastāvā veiksmīgākās bija Elīna Tetere un Ļubova Tihomirova, kuras guva attiecīgi 17 un 13 punktus. „RSU/MVS” rindās ražīgākā bija Monta Urbāne, kurai 18 gūti punkti.

Arī šīs sērijas izšķirošo spēli rīt varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com jau no plkst. 17:00. Tiem, kuri vēlas maču redzēt klātienē, jādodas uz Rīgas 49. vidusskolu.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties