02.06.2015. 13:43
27.maijā startēja piektais Latvijas inline hokeja čempionāts. Pirmās spēles tika aizvadītas starp augstākās līgas komandām. Turnīra galvenais favorīts - IHK "Jelgava" pirmajā spēlē pārspēja IHK "Peri" komandu, kuras sastāvā spēlē Roberts Jekimovs un Ņikita Jevpalovs. Pēc pirmajiem diviem periodiem tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu 5:5, bet trešajā periodā IHK "Jelgava" diktēja spēli un gala rezultāts - 9:5.

Otrajā dienas spēlē tikās IHK "Olaine" un iepriekšējo divu sezonu otrās vietas ieguvēji IHK "Hokejam.lv". Ja IHK "Olaine" ir pastiprinājusi savu komandu, tad IHK "Hokejam.lv" tieši pretēji - šosezon ir pazaudējusi dažus vadošos spēlētājus, kuri turnīrā spēlēs citās komandās. Pati spēle bija līdzīga un, ne vienai, ne otrai komandai nebija izteikta pārsvara, kas atspoguļojās arī beigu rezultātā 5:4 - IHK "Olaine" izcīna uzvaru.

1.jūnijā cīņā par titulu iesaistījās arī IHK "Pirāti", kuri tikai pēcspēles metienu sērijā uzvarēja IHK "Olaine" ar rezultātu 7:6. Lai arī IHK "Pirāti" izskatījās labāk, tomēr IHK "Olaine" nepadevās un izmantoja gandrīz visas savas uzbrukuma iespējas. Dienas otrajā spēlē IHK "Peri" nodemonstrēja savu uzbrukuma potenciālu, uzvarot IHK "Hokejam.lv" ar rezultātu 12:6.

Čempionātā vēl nevienu spēli nav aizvadījusi IHK "Vikingi" komanda, kuras sastāvā ir gana daudz zināmu ledus hokeja spēlētāju. Vai viņiem sanāks veiksmīgi startēt arī inline čempionātā, to mēs vēl redzēsim.

Tikmēr pirmajā līgā šobrīd ir aizvadīta tikai viena spēle, kurā IHK "Stalkers" pārspēja IHK "Olaine 2" ar rezultātu 4:3.

Šo sezonu Latvijas inline hokeja čempionāts jāatzīmē ar to, ka pirmo reizi tas ir sadalīts divās līgās, lai arī amatieri varētu izbaudīt inline hokeju, cīnoties ar līdzvērtīgām komandām un gūt labākus rezultātus nekā iepriekšējās sezonās.

Spēļu grafikiem un rezultātiem sekojiet līdzi lihc.lv, kā arī aicinām atbalstīt komandas klātienē Olaines slidotavā, Kūdras ielā 5.Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties