23.04.2017. 18:25

''Biolars/Jelgava'', salīdzinot ar citām sezonām, izpildīja mazu daļu no mērķiem. Komanda neiekļuva Baltijas līgas izslēgšanas turnīrā, zaudēja Latvijas kausa pusfinālā un nespēja tikt Latvijas čempionāta finālā. ''Jēkabpils lūši'' tikmēr ieguva kausa trofeju, bet sezonas beigu daļā augstākos mērķus traucēja sasniegt uzbrukuma līdera Pāvela Jemeļjanova savainojums.

Pēc divām spēlēm bronzas sērijā bija neizšķirts - ''Biolars/Jelgava'' grūtā piecu setu spēlē bija uzvarējusi Zemgales Olimpiskajā centrā, bet ''Lūši'' vakar savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Šovakar ''Biolars/Jelgava'' labi nospēlēja spēles pirmo setu, kurā uzvarēja ar 25:21. Interesantākais šajā cīņā bija otrais sets, kurā jelgavnieki galotnē uzvarēja ar 31:29. Pēc šāda seta enerģiskāk darbojās ''Lūši'', kas uzvarēja ar graujošu 25:18, bet ceturtajā setā atkal pārliecinoši spēlēja Jurija Deveikus trenētā komanda - 25:22.

Uzvarētājiem labākais bija diagonāles pozīcijas volejbolists Kārlis Pauls Levinskis, kurš sakrāja 27 punktus. Jēkabpils sastāvā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Rihards Puķītis.

26. aprīlī iespējams uzzināsim arī čempioni, jo ''RTU/Robežsardze'', kas sērijā līdz trim uzvarām ir vadībā ar 2-0, savā laukumā Daugavas sporta namā pulksten 20:00 uzsāks spēli pret ''Poliurs/Ozolnieki'' komandu.

Izmantotie resursi:volejbols.lv

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650