10.10.2016. 11:48

, LSM.LV - Sports

Sacensības sākās lietus mākoņu pavadītas un pilnīgi slapjā trasē, kur 17 gadus vecais „LMT Autosporta Akadēmijas” pilots Sesks abus sacensību braucienus aizvadīja izcili un varēja svinēt uzvaru noslēguma posmā. Tas viņam nodrošināja pārliecinošu uzvaru arī čempionāta kopvērtējumā. Otro vietu gan posmā, gan sezonas kopvērtējumā izcīnīja otra šīs komandas sportiste Beate Klipa. Posmā trešais bija debitants Reinis Trūps, savukārt kopvērtējumā trešo vietu izcīnīja krievu sportists Dmitrijs Savatējevs.

Nacionālajā klasē uzvaru izcīnīja favorīts Vanks, kurš visas sezonas garumā un abos pēdējā posma braucienos startēja pārliecinoši. Otram titula pretendentam Garijam Rožkalnam pēdējais posms nebija veiksmīgs ar 5.vietu, tomēr viņam izdevās nosargāt vicečempiona titulu sezonas kopvērtējumā. Otro vietu noslēguma posmā izcīnīja Gatis Drēviņš, bet trešais - Antons Dolgopolovs.

Biķernieku trasē uz starta stājās arī „Baltic Touring Car” sporta automašīnas un tika noskaidroti sezonas uzvarētāji Lietuvas un Baltijas čempionātā. Noslēdzošajā posmā abos sacensību braucienos uzvarēja Egidijs Valeiša ar “Porsche GT3 911”.

Sezonas kopvērtējumā BGT klasē pirmo vietu izcīnija Sauļus Berzis, BO klasē par čempionu kļuva somu sportists Raimo Keseli, BTC1 klasē pirmo vietu noslēdzošajā posmā nodrošināja Juliuss Skirmants, bet BTC2 klasē par pārliecinošu sezonas uzvarētāju kļuva Alvids Malakausks.

Baltijas autošosejas čempionāts turpina attīstīties un rīkotāji sola, ka jau nākamajā sezonā tā ietvaros Latvijā norisināsies vēl vairākas interesantas sacīkstes.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa