19.09.2016. 10:29

Eiropas kausa 2016. gada sezonā tika iekļauti astoņi posmi, kas notika četrās dažādās trasēs. Aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzošos divus posmus uzņēma Francijas pilsēta Calais. Ar panākumiem pēdējos posmus aizvadīja mūsu elites un junioru braucēji. Elites vīru kopvērtējumā, pateicoties uzvarai pēdējā posmā, nepārspēts palika Rihards Veide, kamēr otrajā un trešajā vietā kopvērtējumā bija vēl divi trenera Ivo Lakuča audzēkņi – Kristens Krīgers un Kristaps Vekša.

Svētdien noslēdzošā posma sacensības aizvadīja arī bērnu, jauniešu un amatieru grupu sportisti. B15/16 grupā lielajā finālā spēja iekļūt divi mūsu valsts sportisti – Edvards Glāzers un Filips Krists Rozītis. Izšķirošajā braucienā par godalgām, Glāzers izcīnīja otro vietu, bet Rozītis bija sestais. Sezonas lielajā kopvērtējumā trenera Olafa Lakuča audzēknim Edvardam Glāzeram augstā otrā vieta. Jāpiebilst, ka viņš šajā vecuma grupā varēs startēt arī nākamgad.

B13-14 grupā finālistu pulkā 8. posmā iekļuva Niks Rožukalns. Tajā no Skrundas nākušais sportists, kurš treniņus turpina Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā trenera Mika Puķīša vadībā, izcīnīja otro vietu, atkārtojot dienu iepriekš paveikto. Sezonas lielajā kopvērtējumā Rožukalns izcīnīja augsto otro vietu. Vēl vienu godalgu Latvijai pēdējā posmā izcīnīja Paula Kibare, kura 8. posmā bija otrajā vietā.

Izmantotie resursi:lrf.lv

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana