09.02.2017. 15:03

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Par pasaules čempioniem kļuva vācieši Vanesa Hinca, Laura Dālmeijere, Arnds Peifers un Simons Šemps, bez soda apļiem finišējot pēc stundas, deviņām minūtēm un 6,4 sekundēm. Sudraba medaļas ieguva 2,2 sekundes lēnākie francūži, bet bronzu nopelnīja Krievijas kvartets 3,2 sekundes aiz čempioniem.

Latvijas izredzes atrauties no atpalicējiem un sasniegt finišu krasi saruka pēc Juškānes trim soda apļiem otrajā posmā. Līdz finišam tika 23 no 25 komandām.

Bendika divās šautuvēs izlietoja vienu rezerves patronu un stafeti Juškānei nodeva 17.vietā. Savukārt Juškāne jau pēc pirmās šaušanas mēroja trīs soda apļus un atkrita uz pēdējo vietu. Lai gan otrajā šautuvē Juškāne aizvēra visus mērķus, divu papildu patronu izmantošana viņu vēl vairāk atvirzīja no sāncensēm.

Rastorgujevs trasē devās 43,1 sekundi aiz tuvākā konkurenta un šautuvēs iztērēja piecas papildu patronas, kas liedza pakāpties augstāk par 25.vietu, līdz viņu panāca līderi. 

Pasaules čempionātā pirmās individuālās sacensības būs piektdien 7,5 kilometru sprinta sievietēm, savukārt dienu vēlāk 10 kilometru sprintā sacentīsies vīrieši. Pasaules čempionāts turpināsies līdz 19.februārim, sportistiem sacenšoties arī iedzīšanā, individuālajā distancē, masu startā, kā arī stafetē vīriešiem un sievietēm.Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties