04.02.2014. 19:02

  • Rastorgujevam bronzas godalga EČ sprinta distancē 2014. g. 1. februāris
  • Rastorgujevs kļūst par Eiropas čempionu 20 km distancē 2014. g. 30. janvāris

Tā kā 11.vietu šajās sacensībās izcīnīja Kanāda, latvieši Eiropas čempionāta ieskaitē ierindojās 17.pozīcijā.

Latvijas komanda - Rolands Pužulis, Toms Praulītis, Aleksandrs Patrijuks un Linards Zēmelis - astoņās šaušanās izmantoja kopumā desmit rezerves patronas un mēroja vienu soda apli. Vienīgo soda apli izpelnījās Praulītis, bet vislabāko šaušanu nodemonstrēja Pužulis, kurš izmantoja tikai vienu rezerves patronu.

Pēc trešās sportistu maiņas Latvijas komanda līderiem zaudēja septiņas ar pusi minūtes, bet pēdējā posmā tā tika apsteigta par apli. Kopumā par apli apsteidza deviņas komandas, bet distances noslēgumā latvieši apsteidza vienīgi Poliju un Serbiju.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Austrijas sportisti, kuri pēc deviņu rezerves patronu izmantošanas par minūti un 5,2 sekundēm apsteidza norvēģus. Paši norvēģi izmantoja desmit rezerves patronas, bet 45 sekundes viņiem zaudēja Vācijas komanda, kas mēroja četrus soda apļus un izmantoja 15 rezerves patronas.

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš pagājušajā nedēļā kļuva par Eiropas čempionu 20 kilometru individuālajā distancē un bronzas laureātu sprintā, stafetes sacensībās nepiedalījās.

Eiropas čempionātā piedalās sportisti līdz 26 gadu vecumam.

Pēc Eiropas čempionāta pasaules labākie biatlonisti startēs Soču olimpiskajās spēlēs, kurās Latviju pārstāvēs Rastorgujevs un Žanna Juškāne, bet pēc tam notiks atlikušie trīs Pasaules kausa posmi.Latvijas Savatē federācija Grostonas 6b, Rīga, LV-1013
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties