20.02.2015. 11:40
Pasaules jauniešu čempionātā biatlonā šodien Raubičos (Baltkrievija) sprinta sacensībās sievietēm Latvijas sportistes ierindojās vietās septītajā un astotajā desmitā.

Nora Viktorija Osīte ar četrām kļūdām šaušanā (0+4) ieņēma 68. vietu un no uzvarētājas atpalika par piecām minūtēm un 19,0 sekundēm, bet pozīciju zemāk finišēja Regīna Rudzīte, kura šautuvēs pieļāva piecas kļūdas (2+3). 76. vietu ieņēma Krista Razgale, kura šaušanā kļūdījās sešas reizes (4+2), bet 77. pozīcijā ierindojās Annija Keita Sabule, kura pieļāva piecas kļūdas (2+3).

Zelta medaļu izcīnīja baltkrieviete Darja Blaško, no kuras par 5,5 sekundēm atpalika austriete Jūlija Švaigere, bet 6,2 sekundes uzvarētājai zaudēja Norvēģijas jaunā biatloniste Ingrīda Landmarka Tandrevolda, kura kā vienīgā no medaļniecēm kļūdījās šaušanā (0+1).

No Baltijas valstu sportistēm vislabāk veicās igaunietei Sandrai Tarikasai, kura šautuvēs nekļūdījās un ieguva 14. vietu (+1:14,6), bet lietuviete Gabriela Leščinskaite ieņēma 30. pozīciju (1+2, +2:00,7)

Atgādinām, ka ceturtdien junioru konkurencē 15 kilometru individuālajā distancē puišiem Jānis Šņoriņš, Vjačeslavs Mihailovs un Andrejs Zikovs ar neveiksmīgu šaušanu ieņēma vietas devītajā desmitā, bet 12,5 kilometru distancē meitenēm latvietes nepiedalījās.